Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Jsem ráda že jsi zpátky (EreMika)

3. listopadu 2016 v 16:23 | Frost |  Frostovy jednorázovky


Eren ležel v posteli, a hlavu měl zavázanou obvazem. V místnosti byly další postavy, ale nemohl úplně vstát a tak se posadil. Bylo Jean a Armin. Začali mluvit o tom, jak Eren porazil Annie a zastavil se hned, jak ji uviděl, jak jí stékají slzy po tváři. Najednou přišel nějaký voják s tím, že je na čase jejich výslech. Jean se před odchodem podíval závistivě na Erena a Mikasu a zavřel dveře. Chvíly bylo ticho. Nikdo nic neříkal, dokud Eren nepromluvil jako první.
"Předtím, jsem si myslel, že je to skvělý pocit. Bylo, to jakoby to bylo osvěžující, mít roztrhané tělo na kousky. Dostatečně abych si myslel, že bych tam klidně mohl umřít." Řekl Eren


"Eren" řekla vyděšená Mikasa z toho co slyší. Eren stuhl a pak se uvolnil a nadechl se.
"Teď už si to nemyslím" řekl s maličkým úsměvem. A Mikasa chytila jeho roku do svých a trochu se uklidnila.
"Vítej zpátky.." řekla jen a Eren se po usmál více. Ovládaní titána není zrovna jednoduché, a téměř vždy skončil s horečkou. Možná právě s toho důvodu že je tam strašné teplo. Chtěl si znova hned lehnout. Položil tedy hlavu zpět na polštář. Bolela ho hlava. Mikasa stále držela jeho ruku, a zdálo se mu, že její ruka hřeje víc než jeho horké tělo od horečky. Cítil, jak mu začala být zima. Trošku se zatřásl a pak se na Mikasu znovu podíval. Dívala se na něj starostlivě do očí. Dala mu ruku na čelo.
"Asi, bych měla někoho zavolat." Řekla, ale Eren zamručel, že nechce nikoho. Tak si teda řekla, že zůstane. Měla zvláštní pocit. Pocit, který chtěla nějakým způsobem nazvat. Vzpoměla si, jak si myslela, že je Eren ztracen s žalduku z jednoho titánu. Pak se vrátil, a málem se stalo to samé u Annie. Nechtěla, aby se mu něco stalo. Chtěla žít v míru s Erenem. Mimo titány nebo jiných lidí. Najednou ucitíla jak ji Eren stiskl ruku. Podívala se mu do očí a uviděla tam nějaký smutek, téměř bezmoc. Proč bezmoc? Porazil několik titánů a taky Annie. Proč by měl?
"Eren, proč vypadáš tak smutně?" zeptala se a Eren se jen na ní podíval.
"protože nedokážu nic změnit. Tolik lidí zbytečně zemřelo. A já nedokázal udělat to, co se ode mě očekávalo, když to bylo potřeba." Řekl Eren
"To není pravda. Změnil si můj život, Armina. Nás všech" řekla Mikasa hned jak jen mohla. Eren se na ní podíval a ona pokračovala mezitím, co mu svírala jemně a zároveň pevně jeho ruku.
"Dal si my nový smysl do života. To nikdo jiný už nedokáže. Nechci tě ztratit. Jsi jediná věc, která mi na tomto světě zůstala." Řekla Mikasa a najednou se Eren posadil
"Je tu i Armin. A já nikam nepujdu. Dokud nebude konec. Dokud neuvidím moře. A ty a Armin půjdete také" řekl Eren a stiskl ji ruku. Mikasa ucítila trochu slzy
"Děkuju ti za všechny ty roky života, děkuju za tu šálu. Ukázal jsi mi, že život je překrásný. Nejen nelítostný. Nezáleží na tom jak zareaguješ na to co se hodlám udělat, ale trápila bych se, kdybych to neudělala" řekla a Eren jenom překvapením rozevřel oči dokořán. Její, teplé rty na jeho. Najednou se od nich odlepila a chtěla vstát, když najednou si ji Eren znova přitáhl a obnovil polibkem pouto. Všechny pocity, všechny útrapy, všechen stres odcházel pryč jak se pomalu dva lidé, zbavovali oblečení a také zábran. Eren se mohl ztratit v jejích očích, a ona se na něj vášnivě dívala. Jakoby to chtěla udělat už velmi dlouhou dobu. Její tělo bylo obnaženo od vrchní části a zbývala jen podprsenka. Její břicho byl svalnaté tak, že by ji leckdo záviděl. Najednou někde do místnosti hodila boty a znovu se přilepila na rty Erena. Byl to opojný pocit. Pomalu ale jistě za stálého spojení rtů a nebo dotyku spadli poslední zbytky oblečení a dva milenci se dívali do očí. Mikasa najednou zajela do spodní části svého těla, a chytla Erenův úd. Normálně by to byl muž, ale vzhledem k tomu, že Mikasa byla více dominantní tak se ujistila jestli je vše v pořádku a tak s rychlým dosedem trochu kvikla. Eren se chtěl zeptat, jestli je vše v pořádku ale Mikasa ho hned chytila za tváře a políbila ho. Pomalu se začínala pohybovat nahoru a dolů. Pocit byl neuvěřitelný, a Mikasa mu sténala do úst při polibku a lehce do ucha. Najednou ji překulil tak aby ona byla ta dole. Eren chápal, že Mikasa je o hodně silnější ale tady je taková křehká. Taková, jakou ji vidí jen on. Nikdy nevěřil, že může existovat krásnější osoba. Vlastně bylo to po velmi dllouhé době co sundala šálu a hodlal toho využít. Začal jí tedy líbat krk, ale nedokázal se jen soustředit na dvě věci a tak střídavě jeho horký dech narážel na její jemnou kůži. Pak zvedl hlavu a rovnou ji políbil, a jejich jazyky se střetli v bitvě o dominanci. Byl to speciální moment. Najednou však Eren cítil zvláštní pocit. Jakoby se v něm budovalo. Řekl si že bude lepší když přestane a chtěl vysunout ale najednou ho nohy mikasy zamkly a přitáhli zpět. Mikasa dala své ústa k jeho uchu.
"Můžeš pokračovat" řekla jen a Eren se na ní tázavě ještě podíval. Mikasa pouze kývla hlavou. Nová senzace projela Erenem po jeho páteři a explodoval mezitím co ho Mikasa hluboce políbila. Podívaly se do svých očí. Po půl hodině vzdychání a sténani do svých úst a uší si oba vyčerpaní milenci lehly jen tak vedle sebe. Pevně stiskla jeho ruku a druhou omotala kolem Erena jakoby nechtěla ho pustit z tohoto místa. Věděl to. Proto udělal to samé, protože nyní se konečně ukázalo že pocity byly možná celou dobu stejné. Možná až to všechno skončí. Založí s Mikasou rodinu někde jinde. Daleko.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama