Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Druhý pohled?....

1. listopadu 2016 v 23:03 | Frost |  Frostův odpad
Yo. Ehm..začal bych asi tím, že tohle bude jednorázovka na Bleach. Už před dlouhou dobou skončila manga, a já se s tím stále nevyrovnal. A to nemluvím o tom konečném páru...shit. Každopádně, tohle by mělo být zařazené na konci mangy. Po roce od poražení Ywacha. Takže nejdu do Ichihime nebo tak. OTP války budou vždy populární a někdy mám pocit že na sebe hodí atomovky. Každopádně tady to je. Hue Hue.


Ichigo ležel na posteli. Měl volno. Měl zkouškové na vysoké a tak nedělal zrovna nic, co by stálo za námahu. Pouze hollow mu bránil v klidu. Vzpomínal na to co se odehrálo před rokem. Jak Ywach vysal síly jeho matky, síly jeho Hollow. Ale přesto všechno, ho nikdy neopustil Zangetsu. Ichigo tehda nikdy nečekal kdo je vlastě Zangetsu. Jak by taky mohl? Zavřel oči a představoval si jak asi teď vypadá Soul Society. Jak vypadají jeho přátelé. O spoustě věcech.

Najednou ho něco vyhodilo z tranzu. Byl to úsměv.Objevil se do svého vniřtního světa. Stála tam postava celá v bílém a v ruce držela velký meč.
"Už to byla chvilka co?" řekl Zangetsu
"já myslel-" chtěl říct Ichigo než ho Zangetsu přerušil.
"Já vím co sis myslel parťáku. Konec konců, jsem část tebe." řekl Zangetsu a přitom se podíval na Ichiga jakoby byl totální idiot.
Ichigo nenáviděl když se na něj tak dívá. Ale přesto se usmál.
"Takže pokud chápu správně, tak já mám stále hollow síly?" zeptal se Ichigo a Zangetsu se při usmál
"Yep. Možná bys o tom měl přemýšlet můj králi. Ale, co kdybys ses už zvedl a vymrdal tu borku s velkýma kozama?" řekl Zangetsu.

Jak jinak. Zangetsu reprezentoval jeho instinkty. Ačkoli se mu nelíbilo jak mluví, tak je fakt, že by možná měl se podívat po holce. Ačkoli si řkal, že by bylo lépe, aby si to schoval až dostuduje. Jinak nebude mít dostatek času na jednu z možností
"Od kdy si tu aby jsi mi diktoval život?" řekl Ichigo klidně. Zangetsu se usmál.
"No, řekl si že už nebudeš mi říkat abych vypadl. A tak ti chci pomoct. Nejen silou. Ale já jsem ty, jak už jsem několikrát řekl. Vlastně kdykoliv jsme se potkali tady mezi těma....mrakodrapama." řekl Zangetsu a podíval na vnitřní svět.
"Další věc, jsi fakt retard. Po celé škole, nejen na té předtím ale i na tehle po tobě samice pokukují. A tobě je to jedno. Prostě se poddej instinktu! Ošukej je! Oplodni je! A slabé kteří před tebou stojí tak zabij a pozři je!" Dodal Zangetsu a začal se hystericky smát.
"Jsi se úplně zbláznil.." řekl Ichigo už trochu zděšeně "Copak si zapoměl kdo je král?" ichigo se po usmál a Zangetsu se přestal smát.
"Chápu. Nejsi ten člověk. Ale cecky jsou fajn ne? Jakožto někdo kdo ví co si myslíš, kdo vidí co vidíš ty a slyším co slyšíš ty. Páč já jsem ty a ty seš já. Jedna osoba. A tak vím, i o ní. Moc plánuješ dopředu a málo na přítomnost. Možná bys ji měl už vohnout, když to taky chceš udělat" řekl Zangetsu jakoby mluvil starý kámoš. Ichigovi už lezl na nervy. Věděl co myslí a o čem mluví. Možná má pravdu. Možná. Zatím se nedokopal k tomu co chtěl udělat.
"Zangetsu" řekl Ichigo mezitím co měl sklopenou hlavu. Zangetsu se podíval na Ichiga a čekal co řekne.
"Není to tak že se mýlíš. Jo to i jak říkáš. Ale chci udělat věci svou cestou. Ať to skončí jak to skončí. Řekl jsem že budu bojovat sám ne?" řekl Ichigo a zvedl s úsměvem hlavu a podíval se duši své zampakto. Zangetsu si povzdychl a trochu zakroutil hlavu. Pak se otočil a zvedl ruce ve stylu "Seru na to. Vzdávám to."
"Proč jsem zampakto takového retarda" řekl Zangetsu a Ichigo se vrátil do normálního světa.


O 9 let později....

Ichigo byl ženatý. Moc se ani nezaobíral tím, že měl na začátku úplně jiné plány. Vlastně na ně trochu pozapoměl jak se zavalil prací. Ale byl štastný. Měl syna. I dokonce manželku. Ale když nad tím přemýšlel nebylo to co očekával. Rukia která měla nyní celkem dlouhé vlasy byla s jeho nejlepším přítelem. Renji a Ichigo stále byl jako nejlepší přátelé ale bylo tam i malá dírka mezi jejich kontaktem. Oba si byly nějak vědomi proč.

Jednoho dne Ichigo jen tak seděl na gauči a nedělal nic ducha plného.

"Tss." řekl hlas a Ichiga to překvapilo. "Všecko si to posral sám. A teď se trochu proklínáš. Můžeš to pořád obrátit"
"Ne. Mám rodinu a ona také. Navíc, má ji s mým přítelem." řekl Ichigo
"HAH! Nech mě ti trochu helfnout. Zabiju ho vlastníma rukama. Udusím ho, vyženu jeho duši ještě dál než Soul Society." řekl Zangetsu a na tváři se objevil úsměv psychopata.
"Ne. Vím, že se mi snažíš pomoct svým zvráceným způsobem. Ale dost je dost. Udělal jsem rozhodnutí. Třebaže ho trochu lituju tak s ním budu žít. A ty zůstaneš ticho. Obvzláště když příjde k tomuto tématu!" řekl Ichigo trochu naštvaně. Zangetsu na něj překvapeně podíval.
"Aha. No, jak si král přeje. Ale, kuň sice unese dva, ale raději bych vozil kromě krále i pravou královnu." řekl Zangetsu a zmizel. Jen tak.


Přátelé. Moc se omlouvám T_T Stále se rozepisuju a jen mě taková blbost napadla a řekl jsem si že si sem dám. Omlouvám se T_T Ale, něco mám i připraveného na čem teďkom pracuju a ještě pár jednorázovek tedy no. Ale rozhodně jsou lepší než tohle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama