Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Listopad 2016

Jsem ráda že jsi zpátky (EreMika)

3. listopadu 2016 v 16:23 | Frost |  Frostovy jednorázovky


Eren ležel v posteli, a hlavu měl zavázanou obvazem. V místnosti byly další postavy, ale nemohl úplně vstát a tak se posadil. Bylo Jean a Armin. Začali mluvit o tom, jak Eren porazil Annie a zastavil se hned, jak ji uviděl, jak jí stékají slzy po tváři. Najednou přišel nějaký voják s tím, že je na čase jejich výslech. Jean se před odchodem podíval závistivě na Erena a Mikasu a zavřel dveře. Chvíly bylo ticho. Nikdo nic neříkal, dokud Eren nepromluvil jako první.
"Předtím, jsem si myslel, že je to skvělý pocit. Bylo, to jakoby to bylo osvěžující, mít roztrhané tělo na kousky. Dostatečně abych si myslel, že bych tam klidně mohl umřít." Řekl Eren

Druhý pohled?....

1. listopadu 2016 v 23:03 | Frost |  Frostův odpad
Yo. Ehm..začal bych asi tím, že tohle bude jednorázovka na Bleach. Už před dlouhou dobou skončila manga, a já se s tím stále nevyrovnal. A to nemluvím o tom konečném páru...shit. Každopádně, tohle by mělo být zařazené na konci mangy. Po roce od poražení Ywacha. Takže nejdu do Ichihime nebo tak. OTP války budou vždy populární a někdy mám pocit že na sebe hodí atomovky. Každopádně tady to je. Hue Hue.


Ichigo ležel na posteli. Měl volno. Měl zkouškové na vysoké a tak nedělal zrovna nic, co by stálo za námahu. Pouze hollow mu bránil v klidu. Vzpomínal na to co se odehrálo před rokem. Jak Ywach vysal síly jeho matky, síly jeho Hollow. Ale přesto všechno, ho nikdy neopustil Zangetsu. Ichigo tehda nikdy nečekal kdo je vlastě Zangetsu. Jak by taky mohl? Zavřel oči a představoval si jak asi teď vypadá Soul Society. Jak vypadají jeho přátelé. O spoustě věcech.

Najednou ho něco vyhodilo z tranzu. Byl to úsměv.