Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Žijeme ?!

3. září 2016 v 17:41 | Kira
Dobré víkendové .... odpoledne? :D  • Žijeme ?!

Jak jste se mohli opovážit si tuhle otázku klást?! Vážně bych se vám chtěla omluvit za dlouhou neaktivitu. Vím, říkala jsem že každý víkend můžete očekávat nové kapitoly mých vycházejících povídek. Normálně se až stydím za to, že poslední příspěvek byl 12. července -_- !! (ale co bylo bylo a už to bohužel nenapravím xD) Konečně abych se dostala k hlavní věci proč tohle vůbec píši, tak to proto, aby jste se nemysleli že jsem skončila nebo někdo z nás. Přiznávám, že jsem za celé ,,prázdniny" nic nenapsala (kromě již publikované jednorázovky). Asi jak sami dobře víte, tak vaše plány (které si poctivě naplánujete co budete dělat) vždy nevíjdou. Je to podobné s každoročním přecevzetím že ano xD.

  • Jak to, že nic nevycházelo ?!

Heh. Velice zajímavá otázka na kterou se ptám sama sebe xD. Ne. Lhát nebudu. Měla jsem strašně hodně plánů ohledně mých povídek. Chtěla jsem dopsat moje starší série a to především kratší povídku SIN (viz. novoroční přecevzetí xD) Ale hlavní odpověď na tuhle otázku je to, že jsem na to neměla vůbec náladu a pokud někdo z vás píše, tak určitě ví co myslím. Vždy když už chci psát musím mít takovou tu ,,slinu" která mě namotivuje abych se do toho pustila xD. Né že bych neměla nápad na pokračování děje nebo tak (vím jak má co pokračovat), ale nebyla jsem schopna se do toho ,,s chutí,, pustit.

  • Kdy něco zveřejním ?

Nebudu vám nic slibovat jako Free (který nic nevydal i přes to jeho velké BUM). Ale věřím tomu že v průběhu Září začnu znovu psát :) Ale mám pro vás menší překapení !


Buďte trpěliví ! ^^ Přeji příjemný zbytek dne a víkendu. Vaše Kira ! ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama