Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Červen 2016

Don´t mess with me - Kapitola č.2 - část 2/2

25. června 2016 v 11:52 | Kira |  Don´t mess with me
Tak jak jsem řekla tak plním :) Další díl každý víkend ^^ *Kira*

(přítomnost)

Yuuto se pohodlně povalil na postel a založil své ruce za temeno hlavy. Vše bylo tak, jak to měl nejraději. Západ slunce skoro v nedohledu a nekonečné ticho, které pohlcoval byt ve kterém bydlel se svou matkou.
,,Sakra." zaklel do ticha a trochu se vylekal když za ním do postele skočil jeho pes. Byl to malý 4letý Jorkšírský teriér. ,,Vylekal jsi mě. Pojď sem." pousmál se Yuuto a pes vyskočil na jeho hruď a začal natahovat svou pravou ťapku po jeho obličeji. ,,Zase chceš abych tě hladil." řekl otráveně Yuuto a začal hladit psa po jeho tmavé srsti a když přestal začal agresivněji natahovat své ťapky po jeho obličeji a lehce jej začal drápat. ,,Hele. Ty rošťáku." zasmál se Yuuto ale pes náhle seskočil na zem když se otevřely dveře od bytu. Pes začal pln radostí štěkat a kňučet.

Free se vrací !

20. června 2016 v 18:47 | Free
Zdravím všechny návštěvníky ať už nové nebo ty, kteří zůstali věrní blogu a stále ho navštěvují. Zde chci informovat všechny přiznivce našeho blogu ať už mých, Kiry a nebo Frosta a nebo dokonce nás všech, že jsem na tento blog nezapomněl i když jsem měl dát asi předem vědět za což se omlouvám. Navíc tímto článkem chci informovat naše příznivce ohledně jak a co dál bude, tak hurá do toho...


Don´t mess with me - Kapitola č.2 - část 1/2

19. června 2016 v 13:17 | Kira |  Don´t mess with me
Sice po delší době... ale přeci :D Vaše Kira ^^

Hirasawa Daisuke seděl v centrální parku ve městě na vyhřáté, dřevěné lavičce a vedle sebe měl položenou tašku se školními pomůckami a bílý notebookem. Bylo tady jaro a lehký studený vánek si pohrával se jeho blonďatými vlasy a vytahanou bílou košilí. V odpoledních hodinách, kdy ještě probíhala školní vyučování, byl park skoro opuštěný a bez života. Daisuke byl rád když mohl trávit čas i s někým jiným než sám se sebou, ale v poslední době byl raději sám. Jeho červené oči sledovaly malou sýkorku, která se koupala v malé fontánce u velkého stromu nedaleko před ním.

Don´t mess with me - Kapitola č.1 - část 2/2

10. června 2016 v 13:14 | Kira |  Don´t mess with me
Tak přidávím konečně pokračování příběhu :) Doufám, že se vám bude líbit a přeji příjemný víkend ^^ Vaše Kira :3

Setsuko vstoupila do poloprázdné třídy. Všichni její spolužáci vysedávali ve venkovním areálu školy nebo postávali po dlouhých chodbách plné nástěnek s výtvorů umělecké třídy. Vždy si přála se dostat do třídy výtvarně nadaných, ale po dosáhnutí svých cílů se kvůli nadřazenosti a egoistické skupině studentů rozhodla přestoupit po roce do třídy obyčejných studentů s průměrnými až podprůměrnými studentskými výsledky. Ten den vždy viděla když vstoupila do téhle třídy. Nebyla moc společenský typ a to, že nikoho neznala jí nijak nemrzelo. Jedno jí však velice znepokojilo. Hirasawa Yuuto. Byl nadprůměrným studentem, idolem ženského pohlaví, členem dramatického klubu a navíc teď už bývalý přítel její bývalé nejlepší kamarádky z umělecké třídy. Nikdy s ním nepromluvila, ale z vyprávění od její bývalé kamarádky věděla snad úplně vše. Bohužel...


Don´t mess with me - Kapitola č.1 - část 1/2

2. června 2016 v 18:09 | Kira |  Don´t mess with me
Tak přidávám konečně část první kapitoly :) Přeji příjemné počtení a zbytek dne :3 Vaše Kira ^^

Hodina matematiky úspěšně skončila doprovázená hlasitými výdechy znuděných studentů. Ani Gonzo Nashiro neboli "Gorila" nebyl výjimkou. Měl krátké světlé, hnědé vlasy a jeho tělo bylo místě v nadváze. Byl pravým opakem svého staršího bratra, který již úspěšně absolvoval vysokou školu. Nezajímal se o dívky v jeho věku, podle něj byly všechny holky nemyslící slepice, které nemají svůj názor.