Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Představení povídky - Don´t mess with me

28. května 2016 v 16:15 | Kira |  Kiřiny delší díla a povídky
Dobrý den ^^ Konečně středoškolské útrapy skončily a já se můžu věnovat tomu co mě tak baví :3 !! Říkáte si ,,No konečně, ale proč tu nepřidáš Soul/Sin a kdo ví co ještě jiného." (teda doufám že tohle xD) No na téhle povídce už dělám nějakou chvíli a upřímně, jsem jí tady nechtěla ani uveřejňovat :D Protože nechci aby jste byli na ,,suchu" tak vám budu přidávat kapitoly do téhle povídky než to pořádně rozjedu :) Nezůstaly mi totiž žádné rezervy :) Tak a teď pár slov o téhle povídce :) Vaše Kira ^^Hlavní hrdinové tohohle příběhu jsou tři postavy. (níže popis jednotlivých postav) Příběh se odehrává v přítomnosti ve školním prostředí ale i mimo něj. Myslím si, že tenhle příběh dokáže nabídnout spoustu dramatických chvil, ale i chvíle odlehčené a třeba i humorné. Objeví se zde postavy s různým charakterem. O čem je vlastně příběh? Pro mě samotnou je to překvapení, na které jsem nedošla :D. Můžu prozradit, že u tohohle příběhu nevím konec :) ( Např. u povídky Disruption jsem nevěděla konec) Příběh se bude motat kolem vztahů hlavních postav, které nejsou tak jednoznačné a jednoduché a postupně se budou odhalovat osudové situace a překážky které dokážou změnit člověka k nepoznání.


Setsuko Akasaki

- jediná hlavní dívčí postava. Na první pohled může vypadat jako křehká a slabá dívka, ale schovává v sobě i silnou stránku. Nemá skoro žádné přátele a už vůbec né dívčího pohlaví. Dává do učení skoro všechen svůj volný čas a nerada porušuje pravidla. Poslušný pejsek Yuuta.

Yuuto Hirasawa

-jeden z chlapeckých postav. Chodí se Setsuko do stejné třídy a ještě se svým starším bratrem. Idol dívčích srdcí. Chladný a nespolečenský typ. Neříká nic napřímo a i když je idolem lidé se ho straní. Jediný s kým se dokáže bavit je Setsuko a jeho starší bratr (ale jejich vztah není nejlepší) Pochází z rozvedené rodiny a bydlí s matkou.

Daisuke Hirasawa

-druhý z chlapecké dvojice. Je to starší bratr Yuuta. Je pravý opakem svého bratra. Je společenský a nesnese když vidí dívku brečet. Touží po pravé lásce. V hodinách většinou spí nebo je na notebooku. Nenávidí bratrovu chladnou povahu. Bydlí se svým otcem.


Doufám, že vás tenhle příběh zaujal a okusíte aspoń malou ochutnávku příběhu :) ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama