Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Březen 2016

Sin - Kapitola č.7 - Pouta

19. března 2016 v 11:54 | Kira |  Sin

,,Už konečně začneš má slova brát vážně Seyo? Pokud to neuděláš tak ..."
,,Udělám to."
,,Huh? Pokud se podíváš víc než je třeba tak zemřeš."
,,Co když se podívám? Už jsem řekl, nechci být tvá loutka."
,,Jsi tak hloupý Seyo. Už jsem ti několikrát říkal, že to oko patří mě."


Komedie života

13. března 2016 v 12:53 | Frost |  Témata týdne od Frosta
Tak, jsem zpádky! Asi se stejně nikomu ani nestýskalo. Každopádně, jsem se rozhodl že něco po dlouhé době napíšu a omluvím se za svou neaktivitu. A taky za Freeho. Oba máme svoje životy které musíme vyřešit před tím než něco budeme psát. Znáte to, pro mě je to škola. Vyřešit co bude dál. Freeho věci tu zdělovat nebudu, protože je to jeho rozhodnutí. Nyní však se skuste pohodlně usadit, či lehnout, a jen čtěte myšlenky starého blázna který tady je pomalu po půl roce. Ani nevím jestli jsem to byl za rok 2016.

Při názvu tématu týdne mě napadlo mnohé. Ať myslíme film nebo prostě život samotný. Proč by měl být vlastě život komedií? No spíš bych to nazval tragikomedií. Člověk se narodí bez toho že by si to přál, bez toho že by dostal tu šanci na rozhodnutí. Ocitli jsme se tady protože naší rodiče si udělali krásný večer. Ale ne nadarmo se říká, že vidět jak nový život přichází na svět je něco co zůstane ve vaší paměti napořád. Bohužél, zrodíte se tady i stím že život není prostě fér, není někdy ani krásný. A přesto, jediné rozhodnutí které uděláme nám dokáže změnit celý náš život. Ať je to o vašem o zaměstnání nebo prostě o člověku kterého potkáte a budete se ho držet. Nezáleží na tom jestli toho člověka následujete jako přítele, lásku nebo prostě někoho kdo je schopen vám ukázat, nebo spíše dovést na místo kde si musíte život převzat sami. Mohou to být i rodiče. A přesto všechno, až dojdete na konec té cesty, budete se dívat s okna u vaší postele na hvězdy nebo na noční město. Bez toho že by vám již sloužily svaly. A budete vzpomínat na všechno co jste prožily. Špatné i dobré. Někdy prostě odejdete s víčitky kvůli něčemu co jste nebyly schopni udělat dříve. Ale, často se viníme i za to že jsme nedokázali změnit fakt že to ani nešlo změnit. Ale, asi se život musí brát takový jaký je. Být i na místě kde příjímáme rány těžší než od Mike Tysona. A pak být vděčný za to co nám přinese. Úplně šťastné konce se nekonají, ale dá se k nim přiblížit. Za předpokladu že jste schopni zmenšit nároky na okolí.

Jsme na sebe tvrdí v naději, že se něco změní. Bohužél, nehledě na to co budete dělat, některé věci se nezmění. Nemoci, které lidi trápí. A teď nemyslím rýmu ani chřipku. Lidé kteří by si zasloužily šanci tak jí nedostanou, ale i tak dostanou lekci do života. Víc si vážit věcí které mají a také i šancí které dostanou. Ale jak už to bývá, člověk se nemůže ubránit přemýšlení o tom co mohlo být a není. A na konci dne všechno stejně zůstane stejné. Proto si myslím že život má hodně špatný smysl pro humor, dokáže být vtipný ve smyslu jak vám věci bere a nové dává.

Tohle mě napadá když se řekne "Komedie života" Byla by to asi komedie na 49% max na CSFD.cz

A loučí se svámi Frost na bůh ví dlouho jakou dobu. Snad se zase jednou vrátím, a to i s Freem za prdelí. Nebo naopak.

Soul: Dark Wishes - Kapitola č.2 - Tep noci

11. března 2016 v 14:03 | Kira |  Soul: Dark Wishes
Po delší době přidávám další kapitolu :) Konečně je před námi víkend :) Pěkný zbytek dne přeji. Vaše Kira ^^

Pomalu jsem otevřel svá těžká víčka a pohlédnul na ten stejný tmavý strop a ze zvyku jsem zakryl své oči před slunečním světlem, ale žádné paprsky slunce mi nepřekážely ve viditelnosti okolí. Jak by také mohly, když jsem byl zavřený v betonové krychle bez možnosti vidět okolní svět. Pomalu jsem se zapřel rukou o studenou betonovou zem a váhavě se podíval za sebe. Byl jsem tu úplně sám a celu pohlcovalo nepřehlušitelné ticho. Mé tělo bylo ztuhlé a chladné. Nedokázal jsem si představit, jak dlouho jsem na té zemi ležel. Má hlava mě bolela a vsadil bych se, že jsem v kůži měl zarytý drobný betonový prach ze země.