Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Leden 2016

Disruption - Epilog

28. ledna 2016 v 10:04 | Kira |  Disruption
Upřímně nikdy jsem nečekala, že tuhle povídku dopíšu. Mé delší povídky vždy skončily jako ,,POZASTAVENÉ" a nikdy jsem se k nim nevrátila. Disruption není vyjímkou. Chtěla jsem jej pozastavit, ale díky obrovské podpoře se to nestalo. Snad se vám tahle série líbila a nebyla to pro vás ztráta času. Pokud má někdo nějaké otázky k sérii, tak je zodpovím :) ^^
Upřímně mi tahle dvojice bude chybět :) Uvidíme se u dalších mých projektů. Vaše Kira :)*

Yuki vyšla z malého uzenářství a sedla si na dřevěnou lavičku, která byla umístěná kousek od malé kamenné kašny. Byl krásný letní den a slunce neuvěřitelně hřálo. Yuki položila tašku s nákupem mezi své nohy a pohodlně se opřela. Najednou uviděla malou holčičku, která seděla neprotější lavičce. Měla na sobě krásné modré šaty a velký slaměný klobouk. Zvedl se silnější studený vánek, který holčičce odvlál slaměný klobouk pryč. Holčička se najednou rozbrečela když najednou k ní přiběhl malý tmavě vlasý chlapec, který ji donesl slaměný klobouk. Yuki se lehce pousmála, ale do jejich očí se hrnuly slzy, které ji připomněly člověka, na kterého nikdy nezapomene. Uchopila tašku pevně za ucho a pomalým krokem se vydala domů. Yuki pomalu otevřela dveře od vily a vyzula své baleríny. Položila tašku s nákupem na kuchyňskou linku.

Disruption - Kapitola č.24 - Narušení

27. ledna 2016 v 10:24 | Kira |  Disruption

Yuki zalapala po dechu a hlasitě spolknula krev, kterou měla v ústech. Dívala se Shinovi přímo do očí. Jeho čočky se upřeně dívaly Yuki do očí. Jeho ruka, která svírala krk Yuki, se povolali. Znovu mohla volně dýchat. Zajíkla když ze Shinových úst začala vytékat tmavě červená krev. Shinova pravá ruku chytla Yuki za tvář až jeho tělo pomalu spadlo na zem. Yuki zůstala nehybně stát na místě a upřeně se dívala na nehybné tělo Shina.
,,Yuki? Jsi v pořádku?!" ozval se velice známý mužský hlas ze dveří. Yuki se vystrašeně podívala a stojící postavu ve dveří, která se k ni rozběhla.

Disruption - Kapitola č.23 - Tah alfa

26. ledna 2016 v 12:32 | Kira |  Disruption

,,Neboj se. Jak jsem říkal. Jak budu hotov ozvu se ti a ty vlezeš únikovými dveřmi dovnitř. Musíš se dostat až úplně do nejvyššího patra po schodech. Budou tam jediné dveře. Setkáme se tam. Rozumíš? Přepínám." řekl Kaito a přidal na vážnosti a choval se za kmen stromu.
,,Hm. Rozumím." odsouhlasila Yuki.

Disruption - Kapitola č.22 - Tah beta

25. ledna 2016 v 14:12 | Kira |  Disruption

Yuki nehybně stála před starou dřevěnou kůlnou a dívala se na živý plot, kde naposledy spatřila Kaita. Přála si, aby tohle vše bylo jenom hloupý sen. Začala si říkat, že to byla největší hloupost jejího života, která kvůli ní vznikla. Po pár minutách se Yuki podívala na plán budovy, který dostala od Kaita.

Sin - Kapitola č.4 - Vlákna života

24. ledna 2016 v 12:50 | Kira |  Sin
Nevím zda si někdo ještě zvás pamatuje tuhle povídku. Je to už měsíc co jsem vydala poslední kapitolu :D Chtěla jsem se věnovat Disruption aby bylo konečně dokončeno :) Teď nastal čas. Čas Sin !! ^^ *Kira*

,, Seyo ?!" ozval se ženský hlas za mnou.
,, Neotravuj." řekl jsem suše.
,, Seyo ? To jsem já." řekla naléhavě. Pomalu jsem se otočil.


Disruption - Kapitola č.21 - Pocit viny

24. ledna 2016 v 11:51 | Kira |  Disruption

,,Kaito prosím zastav se!" zakřičela Yuki a snažila se dohnat Kaita. Připadalo jí, že když ona udělá dva kroky, tak Kaito je o další jeden krok dál. ,,Co se stalo mezi tebou a tvým otcem?" naléhala.
,,To není tvoje starost." odsekl naštvaně Kaito a přidal do kroku.
,,Je to i moje starost." řekla uraženě Yuki a doběhla Kaita. Yuki se upřeně dívala na jeho tvář. Jeho pohled směřoval k zapadajícímu slunci. ,,Měl by jsi mi to říct. Už jako malí jsme si říkali vše a..." Kaito jí rychle chytnul za ramena a plnou silou je stiskl. Yuki se vylekala a pohlédla Kaitovi do očí. Jeho oči byly jako nebezpečný divoký plamen.

Disruption - Kapitola č.20 - Cesta syna

23. ledna 2016 v 13:26 | Kira |  Disruption


,,Hej Kaito!" ozval se mužský hlas za Kaitem. Kaito a další členové zásahové jednotky se pomalým krokem vraceli z noční zátěžového tréninku.
,,Hm?" Kaito se otočila na světlovlasého muže. Jeho postava byla vychrtlá jako špejle.
,,Dneska to byl ale záhul." zasmál se muž. ,,Díky že jsi mi pomohl se zvednout."
,,To byl udělal každý kdyby viděl svého parťáka objímat zem." pousmál se Kaito.
,,No. Kdo ví." pousmál se muž a skupina mlčky pokračovala dál. Najednou se ale Kaito zastavil před světlovlasým mužem.
,,K-kaito? Děje se něco?" zeptal se nechápavě muž. Zbytek skupiny pokračovalo dál. Kaito vyčkal až skupina jednotky zajde za roh. Chytnul muže za vestu a lehce ho zvednul do vzduchu.
,,Potřebuji od tebe takovou maličkost." zazubil se Kaito. Muž vyděšeně sledoval Kaitovi ohnivé oči. Byly jako živý plamen.
,,P-p-pomoc!" zařval muž do prostoru.

Disruption - Kapitola č.19 - Radost sobce

22. ledna 2016 v 12:35 | Kira |  Disruption


,,Pořád tě to tak bolí?" naklonila se Yuki k sedícímu Kaitovi na gauči. Držel sáček s ledem okolo své dolní čelisti. Yuki šťouchla opatrně ukazováčkem do sáčku s ledem.
,,Au." vydal ze sebe Kaito a naštvaně se podíval Yuki do očí.
,,Jak tě to mohlo bolet? Ani jsem se tě nedotkla." ušklíbla se Yuki a sedla si vedle Kaita na gauč.
,,Nebolí." zamumlal Kaito a otočil sáček s ledem na druhou stranu a zalapal po dechu když chladnější strana sáčku s ledem přiložil k dolní čelist.

Disruption - Kapitola č.18 - Nebezpečné napětí

21. ledna 2016 v 10:00 | Kira |  Disruption

Yuki pomalu otevírala hlavní dveře od vily. Po těle cítila ještě mrazivý úsměv Shina. Ani teplo vycházející z vily jí nezahřálo.
,,J-jsem doma." špitla potichu Yuki. V domě bylo ticho. Yuki potichu zavřela za sebou dveře. Snažila se nemyslet na to, že by se v domě něco stalo za tu dobu, co byla v práci. ,, Kaito?!" potichu zvolala. Najednou uslyšela nějaký zvuk. Vycházel z ložnice. Rychlým krokem vběhla do kuchyně pro kuchyňský nůž. ,, Jenom klid." uklidňovala se a potichu se vydala po schodech do druhého patra. Po špičkách se dostala ke dveřím od ložnice. Zhluboka se nadechla. V rukou svírala nůž. Cítila, jak se jí strachem třepají ruce.

Disruption - Kapitola č.17 - Bílé zlo

20. ledna 2016 v 23:10 | Kira |  Disruption


Yuki pomalu otevřela své víčka a zazívala. I přesto, že Yuki otevřela své oči byly velice oteklé. Nemohla celou noc usnout. Přemýšlela o dnešku. O dnešním dni plném zvratů. Najednou jí hlavou projela myšlenka na včerejší noc. Kaito. Yuki se pomalu otočila směrem ke Kaitovi. Lehce se pousmála.
,,Kai..." nedořekla Yuki, když uviděla, že Kaito není na své půlce postele. Byl o mnohem mnohem blíž. Její řasy se dotýkaly jeho čela. Její tvář začala rudnout.