Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Prosinec 2015

Disruption - Kapitola č.13 - Bolestivá ztráta

29. prosince 2015 v 9:35 | Kira |  Disruption


,, Jak si mi tohle mohl udělat Kaito." říkala si pro sebe Yuki a běžela dál po ulici. ,, Proč se mi tohle všechno muselo stát. První má sestra Asuka a teď i Kaito." pomyslela si a zastavila se na konci uličky. Podívala se za sebe. Nebylo tam ani živáčka a ani samotný Kaito v dálce.
,, Yuki ?" ozval se dívčí hlásek před Yuki.
,, K-kimi ?" řekla vylekaná Yuki a utřela si rychle slzy, které ji tekly po obličeji.
,, Ty pláčeš ? To už ti konečně řekl Kaito pravdu ?" zeptala se zvědavě Kimi a usmála se.
,, To nemyslíš snad vážně Kimi ?!" zvýšila naštvaně hlas Yuki. ,, Dejte mi oba dva už pokoj ! Vyhrála jsi. Tak na mne nezírej a jdi si za ním ! Tak dělej !"

Černá čepel 2 - Kapitola č.11 - Čepel poskvrněná krví

27. prosince 2015 v 21:37 | Free |  Černá čepel 2
Tak a je tu další a už jedna z posledník kapitol tohoto příběhu, ale bylo vás snad už i jasné že se tento příběh bude chýlit ke konci Usmívající se No každopádně vám přeji příjemné čtení Mrkající.


Kenji a Kazumi stáli vedle sebe a jejich pohledy byly upřeny na samotného Keitara, kterého velmi bedlivě pozorovali. Nechtěli aby jim unikl sebemenší pohyb. Jak Kenji, tak i Kazumi měli připravené svoje zbraně pro útok. Keitaro se na ně šibalsky usmíval a přitom čekal na sebemenší zaváhání Kenjiho nebo Kazumi a už se nemohl dočkat až svou rudou katánu smočí jejich krví.

Sin - Kapitola č.3 - Doušek ohně

25. prosince 2015 v 12:16 | Kira |  Sin
Po dlouhé (opravdu dlouhé) době přidávám další kapitolu :) Doufám že se vám bude líbit ^^ Přeji příjemné strávení svátků. Vaše Kira :3 ^^

,, Pane ! Pane !"
,, Hm. To nebude na mne." řekl jsem potichu a pokračoval dál.
,, Pane ! To jsem já !" hlas sílil a jeho kroky byly hlasitější.
,,........" Najednou mě někdo chytl za černý svetr.
,, Pane, je vám ještě zima ?"


Disruption - Kapitola č.12 - Poslední slza

15. prosince 2015 v 19:55 | Kira |  Disruption
Po delší době přidávám další kapitolu :) Doufám že se vám bude zase líbit :) Přeji příjemný zbytek dne ^^ Vaše Kira :3

,, Yuki !" hlas byl stále slabý.
,, Hej Yuki ! Prober se prosím !" hlas se pomalu zesiloval.
Yuki pomalu otevřela oči. Nevěděla co se stalo a proč vidí jenom bílý strop. Jediné co jsi pamatovala, bylo to, že uviděla fotku své starší mrtvé sestry ve svém počítači.
,, Díky bohu. Yuki. Jsi v pořádku ?" ozval se vedle Yuki velice známý hlas. Yuki se pomalu otočila na pravou stranu. Vedle její postele seděl Shin.

Černá čepel 2 - Kapitola č.10 - Zkřížení cest

9. prosince 2015 v 9:36 | Free |  Černá čepel 2
A je tu další kapitola krváku avšak tahle kapitola bude o něco klidnější, ale přitom se pomalu schiluje k elkému boji. Snad se vám kapitola bude líbit Usmívající se.


Další den ráno po plné noci krveprolití bylo doslova překrásné. Slunce jasně svítilo a jelikož bylo podzimní období, tak se listy začaly obarvovat do všelijakých barev a k tomu vítr jenom lehce pofukoval, tak aby se jenom koruny stromů lehce chvěly. Kenji a Kazumi se na noc schovali v klidné uličce, jelikož nebyl čas si najít něco lepšího, když Kazumi padla vysílená. Kenji ji svíral ve svém náručí a přitom se díval jak sluneční paprsky pronikají do temných ulic měst. Kazumi se na to začala po chvíli probouzet…

Disruption - Kapitola č.11 - V naději

1. prosince 2015 v 20:11 | Kira |  Disruption
Další díl pokračování téhle série :) Vaše Kira ^^

Kaito šel pomalým krokem směrem domů. Bylo už pozdě večer a měsíc mu svítil na jeho záda. Stín mu skrýval jeho ohnivé oči a jeho černé havraní vlasy mu lehce poletovaly po jeho tváři.
,, MILUJI HO CHÁPEŠ ! MILUJI SHINA !" hlas Yuki se mu ozýval po celou dobu.
,, Sakra !" zaklel potichu pro sebe Kaito a prohrábnul si své havraní vlasy rukou a podíval se na oblohu. Najednou mu ale zazvonil mobil.