Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Listopad 2015

The Last Snow ( FF Noragami )

22. listopadu 2015 v 14:19 | Kira |  Kiřiny jednorázovky
Ahojte ^^ Napadlo vás někdy, jak Yukine zemřel ... jaká byla jeho minulost a dokonce kdo nebo co zapříčinilo jeho smrt. Pokud jste fanoušky tak jako já, určitě vás to někdy napadlo. Já se chytla jedné teorie a snažila jsem se jí zde zobrazil podle sebe.Dohledávala jsem informace a vodítka a tohle...je má teorie :)

Anime: Noragami

,, Mami ! Mami !" volal jsem pod oknem domu.
,, Ale podívejme se. Koho pak jsi nám to donesl." odpověděla žena v okně s úsměvem na tváři.
,, Mami, mohu si jej nechat ?" zeptal jsem se mé matky a zvednu mourovatou kočku do vzduchu a podával ji do okna.
,, Promiň mi to, ale třeba na ní majitel netrpělivě čeká." odpověděla.
,, Mami s kým se tam bavíš ?" ozval se dívčí hlásek.
,, Ach. Jenom s tvým bratrem." odpověděla ,, Měl by si jí nechat být." dodala a zavřela okna.
,, Ksakru. Proč musí být vždy taková. Promiň mi to příteli, ale budeš muset jít po svých." řekl jsem uraženě a položil kočku na zem. Chtěl jsem jít domů, ale ona se začala otírat o mé nohy. Klekl jsem si za ní a pohladil po její hebké srsti.
,, Máš furt stejnou slabost pro kočky." ozval se hlas za mnou. Rychle jsem se postavil a podíval se za sebe. Byla to má sestra.
,, Co je ti do toho !" odsekl jsem a pomalým krokem jsem šel ke dveřím od domu.
,, Chi. Přede mnou se nemusíš chovat jako drsňák Yukine." zasmála se sestra a začala mne následovat domů.


.... ale později téhož dne v noci, se stalo něco, co nám se sestrou změnilo život....

Černá čepel 2 - Kapitola č.9 - Krvavá zahrada

21. listopadu 2015 v 12:20 | Free |  Černá čepel 2
Komentář: Konečně po dlouhé době jsem napsal nějaké to pokračování tohodle krvavého příběhu, tak snad se vám bude líbit Usmívající se


Měsíc byl tuhle překrásnou noc v úplňku. Jeho svit ozařoval hodně temných koutů tohoto světa. V jednom z těchto temných koutů stál Keitaro, kterého drásala touha zabíjet a prolévat krev lidí i stvůr. Kitaro moc neměl rád měsíc, protože ho to odhalovalo ve stínech, ale miloval jeho odraz v kalužích krve. Keitaro si to pomalu kráčel k sídlišti aniž by někdo kráčel kolem. Všude bylo ticho a mrtvo. Jenom pouliční světla sem tam problikly, ale Keitaro kráčel dál a čím byl blíže, tak tím více se vnitřně radoval a cítil takové to šťastně chvění a nutkání v ruce. Popadnout svou Rudou čepel do dlaně a začít rozřezávat maso a kosti jedním švihem. Když došel na začátek ulice toho sídliště, tak se zastavil. Měsíční svit dopadal na jeho záda a prozařoval jeho bílé vlasy.

Nová Cesta

18. listopadu 2015 v 23:06 | Frost |  Frostovo učení
Zdravím své čtenáře kteří pravděpodobně už dávno vymřeli. Ačkoli to byla doba co člověk mého kalibru byl na tomto místě, tak jsem se rozhodl že dropnu nějáký ten Wisdom.

Možná bych měl začít tím co myslím "novou cestou" jak název článku napovídá. "Cestou" se myslí cesta života. Cesta po které jdete stíhou svých nezdarů, problémů a hlavně rozhodnutí které každý člověk dělá sám. Člověk by měl fungovat jako voda. Ptáte se proč jako voda? No protože protéká kolem věcí a nebo přes ně. Mění tvar podle nádoby ve které je. Nedá se zlomit, tak jak by neměla vaše duše. Vaše mysl a způsob jakým přemýšlíte definuje váši cestu života. Možná by nebylo od věci si říci pár příkladů když taková cesta života byla hledána mnohými. Pouze pár tuto odpověd našlo. A přesto všechny odpovědi jsou uvnitř v hlavě každého z nás. Vemte si Japonského Ronina (Samuraj bez pána), takový člověk cestoval zemí aby našel pána kterému by služil a nebo hledal cestu jak použít svům meč k tomu aby se uživil nebo prostě pomohl lidem. Opět podle jeho filozofie. Další člověk kterého určitě znáte je Bruce Lee. Spousta si ho pamatuje jako herce v jeho ikonických Kung Fu filmech. Ale zapomíná na to, že se snažil vysvětlit svou filozofii a snažil se definovat cestu šťasného života. Ale opět se dostáváme do otázky "cesty". Jaká je cesta ke správnému životu? Otázka která nemůže být zodpovězena žádným učitelem. Protože učitel není od toho aby vám řekl, co máte dělat. Stejně jako nemusí říkát pravdu. Jeho zodpovědnost je ale vás pouze navigovat ke správné cestě. To co uděláte potom je jen vaše rozhodnutí. A když si to vememe kolem a kolem. Stejně jediná cesta jak najít štěstí je najít mír v sama sobě. Můžete začít uvědomněním 12 principů života. Jdou za sebou následovně: Znalost, moudrost, porozumění, svoboda, spravedlnost, rovnost, jídlo, oblečení, přístřeší, láska, mír a štěstí. Pokud začnete od počátku a dostanete se až ke 12, nemyslím si že budete mít problém dosáhnout čehokoliv, protože člověk je vždy silnější než si sám myslí. Podceńujeme se jako lidé, ale ještě horší je se přeceňovat. Všichni jsme si rovni v právu na život. Nikdo není víc než vy a vy nejste víc než někdo jiný. Nehledě na víru, rasu nebo názor a pro mnohé i sociální status.

Ip Man, učitel Bruce Leeho jednou řekl že každý má svoje démony se kterými musíme bojovat, nazýváme tyto démony jako "strach", "nenávist" , a "hněv". Pokud člověk si nepodmaní tyto démony tak i stoletý život bude tragédie, ale pokud je ovládneme, i jediný den může být triumf.

Stanovte si kde chcete začít svo cestu v hledání vašich spirituálních hodnot, zvolte si kdy chcete začít, ale nikdy neberte na váhu jenom ostatní. Protože jste to vy který potřebuje najít odpovědi. Nikoli vaše rodina a vaší přátelé. Neříkám že máte na ně zapomenou(TO VŮBEC NE!), ale to že vaši přátelé a vaše rodina by vás měla v tomto ohledu podporovat.


Malá rada na konec: nebojte se vystoupit i proti svým přátelům s pěstí pokud to situace vyžaduje. Pokud přátelství skončí kvůli tomu že se poperete, pak to nebylo pravé přátelství.

Peace.

Disruption - Kapitola č.10 - Skryté city

18. listopadu 2015 v 19:48 | Kira |  Disruption
Pokusím se přidávat co nejdřív :) ať se konečně pohneme v příběhu. Vaše Kira ^^

,,Shine !" zavolala Yuki na stojící osobu otočenou k ní záda.
,, Ach. Yuki:" vylekal se Shin a schoval pravou ruku za záda. Yuki se k němu pomalu blížila s úsměvem na tváři.
,, Wow. Vypadáš nádherně." řekl okouzleně Shin a prohlížel si Yuki.
,, Vážně ? Já myslela že to bude až moc divné." pousmála se Yuki a podívala se na své šaty a pak na Shina.
,, Ne ne ne. Jsi vážně úchvatná, ale to jsem čekal. Tady. Něco pro tebe mám." řekl líbezně Shin a v ruce kterou schoval za zády měl jednu modrou růži.

Disruption - Kapitola č.9 - Věrnost

15. listopadu 2015 v 12:14 | Kira |  Disruption
Přidávám vám další díl série :) Snad se bude líbit jako předešlé ^^ Pěkný den :3 Vše Kira.

Yuki pomalu pootevřela oči. Paprsky slunce jí zářily přímo co očí. Takhle dobře se naposledy vyspala když usnula starší sestře v náručí. Přiložila si svou dlaň k zývajícím ústům a pomalu se posadila. ,, Kam Kaito předtím tak rychle odešel pryč ?" pomyslela si a podívala se na noční stolek u postele.
,, Kde mám mobil ?" vylekala se ale najednou se něco pohnulo za jejími zády. Pomalu se s hlavou otočila a podívala se za sebe. Kaito ležel na druhé straně postele. Yuki se začervenala a začala vylekaně křičet když zjistila, že Kaito nemá na sobě tričko.

Let Her Go

8. listopadu 2015 v 11:32 | Kira |  Kiřiny jednorázovky
Mám tady pro vás něco speciálního :) Další jednorázovku. Pokud se vám líbí romantika tak je to přímo pro vás :D Doufám, že se vám bude líbit ^^ Vaše Kira :3

,,Katashi? Hej Katashi!"
,, Huh? Promiň. To už zvonilo?"
,, Ale no tak. Co je to s tebou?"
,, Promiň mi to. Jenom jsem se zadíval z okna."
,, Hm. Zase tam byla?"
,, Huh."
,, Jdi jí to konečně říct chlape. Vaši rodiče..."
,, Ne! To nechci."
,, Huh?! Nechápu tě. Měl by jsi na ní prostě zapomenout."
,, Zapomenout..."


Sin - Kapitola č.2 - Osud

1. listopadu 2015 v 20:00 | Kira |  Sin
Konečně po dlouhé době přidávám další kapitolu :) Doufám že se vám bude líbit tak jako předešla ^^ Opět se omlouvám za vulgární slova :) Přeji pěkný zbytek dne. Vaše Kira :)

,, Seyo ! Hej Seyo !"
,, Hmm ?"
,, Proč jsi ji nenechal zemřít ? "
,, ..... "
,, Dobře víš, co se může stát když budeš zachraňovat neuvážlivě lidské duše."
,, Hm. Vím to."
,, Tak proč ?!"
,, Protože jsem v ní viděl nový život."