Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Představení povídky - Sin

10. září 2015 v 9:42 | Kira |  Kiřiny kratší díla a povídky

Není to tak dávno co jsem vám představovala povídku Disruption :D ale já bohužel nedokážu psát jenom jednu povídku. Tak jsem vymyslela povídku jménem Sin.Hlavní hrdina je muž jménem Seya. Uvíznul mezi životem a smrtí, mezi lidským světem a podsvětím. Určitě každý z nás by chtěl znovu žít, ale jak je tu u Seyi ? Snaží se z něj dostat nebo jeho duše není taková jaká se zdá být ? Pro samotné podsvětí není tenhle jev nejlepším řešením ( nechat lidskou duši mezi dvěma světy ) a proto, Seyu pověřili velice těžkým úkolem. Rozsudek lidských duší za jejich hříchy.

Kdo všechno je Seya zač a jak se do tohohle světa dosta se už musíte dočíst sami :) Takže doufám, že jsem vás představením téhle povídky aspoň trochu nadtchla :) Jinak upozorňuji že Prolog je velice, ale velice krátký a proto prosím nezahazujte tuhle povídku hned od začátku. ( Dlouhé Prology je pro mne něco nemožného Smějící se ) o to delší je jedna samotná kapitola.

Jinak zařadila bych to : ze života, smutné, drama,

Takže přeji pěkný den ^^ Vaše Kira :3


Písnička k představení povídky :

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paralelnisvet paralelnisvet | 14. září 2015 v 22:18 | Reagovat

Děkuju za takovou pochvalu. Loučím se tak trochu s blogem. Ne úplně - spíš potřebuju nepsat. (Cítím se nějak moc pozorovaně a psala jsem teď strašně moc. Moc o ničem.)

Díky za song, to jsem přesně potřebovala .), tak já možná budu poprvé číst tyhle pokračovací povídky. Nikdy jsem se nechytla nějak na začátku...pak to nějak nejde začít :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama