Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Soul, my friend...

8. července 2015 v 18:43 | Kira |  Soul
Ahojte ^^ jsem tak velice šťastná, že se s vámi můžu podělit o něco opravdu úžasného a pro mě nečekaného. Nedokážete si představil co to byl pro mě za šok a zároveň neuvěřitelný údiv !! Možná někdy jsem o tomhle přemýšlela, ale ne žeby se tohle stalo ve skutečnosti xD

Tak že jdu rovnou k věci. Jak už dobře víte vydala jsem soubor příběhů a nazvala to Soul. Určitě vám tonhle název není neznámí hlavně né pro mé příznivce :D ,, No ták Kiro nezdržuj ! " Dobrá lidi , tak vám to teda prozradím.
Říká vám jméno slečny jménem Haki-chan ? Asi ne co Smějící se Tahle neuvěřitelná Haki-chan pro mě vytvořila video a né jen tak ledajaké. Video na povídku Soul ( asi z toho názvu titulku to bylo jasné xD )Nedokážete si ani představil co to pro mě znamená. Opravu strašně moc. Někdo prostě pro vás udělá video na tvorbu, která se vám líbí a nadéle jí podporuje. Nemám slov, ale chci se o to video svámi podělit a zároveň chci podpořit i moji kawaii Haki-chan ^^ Já ji svou podporu rozhodně dám :)) líbí se mi co vytváří a dělá navíc to co jí strašně baví a naplňuje tak jako mě, i kdyby pro jednoho člověka, tvořit něco co ho baví :)

Ještě jednou děkuji moc Haki-chan :3 ♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama