Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Představení povídky Soul 2

11. července 2015 v 18:57 | Kira |  Kiřiny kratší díla a povídky



Ahojte ^^ Určitě jste nečekali, že by tahle povídka mohla mít pokračování , ale ano je to volné pokračování samotného Soul a nedá se to brát jako TO Soul na které jste zvyklí. Soul 2 v podnázvu ,,Krvává smlouva" nečekám , že to bude mít tak velký úspěch , ale určitě mnoha z vás osloví stejně jako jeho originál.

Jak je u mě zvykem nechám vás v očekávání a napětí S vyplazeným jazykem. Příběh se odehrává pár let po samotném ukončení Soul. Objeví se tady postavy z první série a doufám, že je všechny poznáte :). Hodně z vás bude naštváno a také překvapeno samotým prologem. Pokračování jsem chtěla uvést už několik měsíců , ale až teď jsem došla o čem to vlastně bude a především konec celé série Soul. Soul 2 vzniklo z mého vnitřního neklidu, že Soul skončilo a já si to nedokázala představit, že tak úžasná série skončila.

Mějte trpělivost :) když už jste museli čekat na můj návrat, ale konečně tu jsou prázdniny a bude na to o mnohem víc času. Chtěla bych také začít na uplně nových projektech a dokončit Ve stínu křídel a také Temné dny :) Přeji krásné stráví zbytek dne. Vaše Kira Mrkající



----- Song k představení pokračování :) ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama