Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Červenec 2015

GTF 9

5. července 2015 v 22:30 | Frost |  GTF ( Great Teacher Frost )
Lidi. Dneska mi jebe. A to pořádně. A tak jsem se rozhodl napsat pár pěkně na hlavu postavených řádek. Ostatně jak už jste u mě zvyklí. Jinak byste tu sračku nečetli. Tak jo, jdem na to.


Nikdy

5. července 2015 v 0:19 | Frost |  Témata týdne od Frosta
Týdenní téma mě donutilo si říct co nikdy asi už neudělám. Ačkoli jsem přemýšlel že bych téma dal do příběhové omáčky tak jsem se rozhodl, že to prostě udělám stylem jakým jste u mě milý čtenáři zvyklí.

Ehm. Vzhledem k tomu že slovo ,,Nikdy" používá velmi často ale jen málokdo dokáže slovo dodržet a často to používá aniž bychom věděli jestli se to někdy nestane. Dám vám příklad děti mé: Například jsem si vědom že nikdy bych nepraštil či jinak fyzicky ublížil ženě. Ale pokud bych řekl ,,Nikdy to nezkusím" tak bych musel být na hlavu. Víte člověk si musí být vědom toho že slova se mění v akci ale pokud je tu silnější faktor například člověk do kterého se kupříkladu zamilujete, či přátelé jednou věc skusíte. Samozřejmě záleží co vůbec zkoušíte, že ano. Ačkoli tu mluvím o extremních věcech, tak spousta těcho ,,extremních" situací v životě je víc než dost. Neříkám že všechny jsou extremní nedej bože. Považuji za extremní třeba zkoušení tvrdých drog.

Dovolte abych se trochu svěřil. Jsem otevřený člověk a tak se vám v omezené míře svěřím. Víte někdy v životě budete chtít být s někým kdo toho vlastně možná není hoden. A pokud je to člověk kterého chcete několik let a nemůžete si pomoct kdykoli toho člověka vidíte tak se radovat. A co udělat pokud nemůžete být s tímto člověkem ve vztahu jaký byste si přáli? No pokud se nedokážete zbavit pocitu že si nemůžete pomoct v pocitech které cítíte nebo které si myslíte že cítíte. Co udělat? No já vám to řeknu. Nechat to jít. Ve smyslu že musíte zrušit kontakt s touto osobou. Uděláte to pro vás jednodušší ale nebudete možná uplně nejodvážnější. Ale ted si vemte kolik lidí to udělalo vám. Tak proč to pro změnu neudělat také. Vím že píšu opravdu zvláštně oproti mým spolublogerům Free a Kira. Shout-out for them!

Takže mé dětátka, myslím že bych se měl na závěr omluvit za svou častou nepřítomnost, hlavně těm kteří čtou moje články (pokud to vůbec někdo čte). Vím že nejsem zrovna aktivní tak moc jako Free nebo Kira ale když už jsem aktivní tak jsem nejlepší na hříšti! Ne nejsem, jenom si snažím zvýšit sebevědomí. Nebudu vám slybovat že budu aktivnější, konec konců jsem člověk který jede když na to zrovna má. Snažim se využít ze svého času co nejvíc, možná na úkor mých kotníků a levého kolene (které mám podle mého v celkem špatném stavu btw), no a taky je léto tak ležet v tom bazénu a pít Mochito je pro mne má denní náplň s nějákým tím špetkem aktivního až sportovního vyžití. Proto možná nebude tolik příležítostí být na blogu, a jestli se to tak stane pak se omlouvám dopředu. Ale jedno vám slíbit můžu. Jsem tědkom v Groove a tak jsem se vrhl zpádky na Kiseki, které píšu hlavně sám v tuto chvíly ale Freeho už jsem zaměstnal tak se snad budete moct těšit na nějákou novou kapitolu. Snad jsem řekl všechno. Tkaže Peace out people.

Hora Chaosu - Kapitola č.4 - (Ne)přátelé

1. července 2015 v 11:05 | Free a Kira |  Hora Chaosu
Máme tady další díl :) Doufáme, že když je konečně volno tak by se to tu mělo pořádně rozjet jako dřív :) Pěkný den


Byla už tma když Nona otevřela své oči a jediné co vydávalo světlo, byly malinké a přitom jasné hvězdy na noční obloze. Najednou kolem jejího obličeje uviděla malý plamínek. ,, Bludička ?" pomyslela si Nona. Pomalu se posadila a uviděla menší ohniště a u něho mladíka, kterého nikdy předtím neviděla. Mladík seděl u ohniště a opékal dva kousky chleba. ,, Takže to byla jiskra od ohniště." řekla potichu pro sebe Nona, ale najednou se začala bát, protože si uvědomila, co se stalo. Nona sáhla pomalu po své malé dýce, kterou měla připevněnou pod svým oblečením.