Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Červenec 2015

Soul 2 - Kapitola č.2 - Kdo jsem ?!

30. července 2015 v 14:50 | Kira |  Soul 2
Ahojte ^^ Konečně tady máme druhý díl Soul 2 :) Konečně se vám představí další důležitá postava z příběhu :3 Tak že neváhejte a doufám, že se vám bude kapitola líbit !! Vaše Kira S vyplazeným jazykem


,,Tak mi to prosím řekni pěkně znova a přesně." řekl muž který neustále na mě zíral a neustále si něco zapisoval. Nenáviděl jsem ho. ,, Můžete na mě přestat tak zírat." řekl jsem vážně a pousmál jsem se. Muž se zhluboka nadechnul a pomalu položil na stůl staré noviny. ,, Hah to jsem já !"

Čtyři království část první: Kapitola č.32 : Záhadný muž

29. července 2015 v 20:44 | Free |  Čtyři království: část první
Tak je tu další pokračování velkého příběhu. Je to už nějaká doba co tu vyšla kapitola tohodle příběhu a proto je tahle kapitola o něco delší Usmívající se , tak snad se vám tahle kapitola bude líbit, kde se ukáže na světle záhadný muž, který byl na konci minulé kapitoly. Víc vám, ale už neřeknu Smějící se ... už jenom to. Že tuhle novou postavu vymyslela Kira a já ji za to děkuji Usmívající se.


Představení povídky Disruption

22. července 2015 v 17:14 | Kira |  Kiřiny delší díla a povídky


Ahojte ^^ Chtěla bych vám představit svoji úplně novou povídku Disruption :) Už se nemůžu dočkat jaké ohlasy u vás zanechá a jak se vám tahle povídka bude líbit. Bohužel ode mně nečekejte podrobně o čem to bude nebo tak( mnozí z vás ví xD ) Doufám že vás tahle povídka zaujme a dáte jí šanci :) !!

Černá čepel 2 - Kapitola č.8 - Konec jízdy

21. července 2015 v 16:26 | Free |  Černá čepel 2
A je tu další pokračování po delší době :) omlouvám se, ale v poslední době i když to vypadalo slibně že se pilně vrátím ke psaní, tak jsem zjistil, že to prostě nějak něšlo :/ , ale konečně jsem napsal další kapitolu, tak snad se vám bude líbit :)


,, No jen povídejte … Já nekoušu … moc." uchechtl se Keitaro a svůj pohled obrátil na Kazumi, která zvážněla.
,, Tady jde o to kam jedeš. Jedeš si srovnat účty ?" zeptal se Kenji.
,, Účty ? Jdu pouze dokončit svou práci a zničit zrádce a během toho budu uskutečňovat svůj plán." pověděl líbezně Keitaro.

Soul 2 - Kapitola č.1 - Znovu zrozená

20. července 2015 v 18:07 | Kira |  Soul 2
Ahojte ^^ Konečně tady máme první díl Soul 2 a už se nemůžu dočkat jak se vám to bude líbit. :) A ano opravdu jee tohle obrázek SOUL 2 !! Ptáte se proč je jiný ? Řeknu vám to :) Soul 2 jak už víte není stejný jako originál a vyprávění příběhu bude úplně odlišný. Né nadarmo je to dvojka xD Příběh Soul 2 se odehráva mezi dvěma velice známými postavami :) Snad budete vědět o koho se v téhle části jedná a na tu druhou si budete muset ještě počkat :) Přeji pěkné počtení a krásný zbytek dne :3 Vaše Kira !!


Hora Chaosu - Kapitola č.5 - Bratři

18. července 2015 v 13:21 | Free a Kira |  Hora Chaosu
Tak máme tady novou kapitolu :) Snad se vám bude líbit, protože příběh se pořáď tak nějak rozjíždí :)


Začal další pěkný a horký den. Slunce zářilo velmi jasně a to dodávalo sílu veškerým rostlinám aby rychleji rostli. Ptáčci zpívali ze všech sil aby byli jasně slyšet. Ale v sídle Daisukeho rodiny všichni ještě spali, teda až na jednoho člena rodiny. Byl to mladší bráška Daisukeho, který se přímo řítil chodbou rychlostí větru a mířil si to přímo do pokoje Daisukeho. Avšak Daisuke stále ještě spal ve své posteli, ale neměl zrovna příjemné sny.


Soul 2 - Prolog

12. července 2015 v 19:06 | Kira |  Soul 2
Tak tady máte Prolog velice očekávané série :) Doufám, že jsem vám v ničem nezklamala s bude se vám to stejně líbit jako jeho originál :) Přeji pěkné počtení ! Vaše Kira ^^


,, Prosím ne !! Nedělej to !! " řval muž z plných plic. ,, Chi. Jak ironické. Řvete jak moje žena." řekl druhý muž chladně. ,, NECHCI UMŘÍT !! " ,, Neboj se. Tohle bude horší než smrt" odpověděl druhý muž. ,, JE KONEC !!


Čtyři království část první: Kapitola č.31 : Nový cíl

9. července 2015 v 19:59 | Free |  Čtyři království: část první
Tak konečně je tu opět další kapitola velkého příběhu a příběh se neustále vyvijíjí a možná i ne zrovna momentálně příznivým směrem, ale to se dozvíte později :D


Soul, my friend...

8. července 2015 v 18:43 | Kira |  Soul
Ahojte ^^ jsem tak velice šťastná, že se s vámi můžu podělit o něco opravdu úžasného a pro mě nečekaného. Nedokážete si představil co to byl pro mě za šok a zároveň neuvěřitelný údiv !! Možná někdy jsem o tomhle přemýšlela, ale ne žeby se tohle stalo ve skutečnosti xD

Tak že jdu rovnou k věci. Jak už dobře víte vydala jsem soubor příběhů a nazvala to Soul. Určitě vám tonhle název není neznámí hlavně né pro mé příznivce :D ,, No ták Kiro nezdržuj ! " Dobrá lidi , tak vám to teda prozradím.
Říká vám jméno slečny jménem Haki-chan ? Asi ne co Smějící se Tahle neuvěřitelná Haki-chan pro mě vytvořila video a né jen tak ledajaké. Video na povídku Soul ( asi z toho názvu titulku to bylo jasné xD )