Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Březen 2015

Soul - Příběh č.6 - Poslední cesta

29. března 2015 v 15:05 | Kira |  Soul

,,Odcházím ! " řekl Josh a hodil bílým pláštěm o zem. ,, Joshi neblbni je to magor. Chce tě jenom rozhodit." řekl doktor Payel. ,, Hah a tomu magorovi se to podařilo. Podívej se na ten jeho ksicht ! Usmívá se !" dodal vystrašeně Josh. ,, Ale to dělá vždycky." řekl doktor Payel. ,, No právě." odpověděl Josh a rychlým pohybem si sundal jmenovku s fotkou. ,, Můžu

Čtyři království část první: Kapitola č.28 : Poslední bojovník

29. března 2015 v 14:17 | Free |  Čtyři království: část první
Komentář: Tak je tu konečně nové pokračování, které je dost dlouhé i na mě :D . A zároveň tu je něco konečně snad po deseti dnech. Omlouvám se, ale pokusím se to napravit a dohnat to v nejbližší době :)


Černá čepel 2 - Kapitola č.4 - Krvavý Ničitel

19. března 2015 v 20:38 | Free |  Černá čepel 2
Komentář: Tak nakonec se mi nějak podařilo napsat další pokračování krvavého konání Keitara. Sice moje nálada je čím dál horší a řekl bych, že snad nejhorší v poslední době, ale aspoň jsem to dokázal nějak napsat. Tak snad se vám kapitola bude líbit Usmívající se.


Čtyři království část první: Kapitola č.27 : Plnění vidění Kateřiny

16. března 2015 v 16:36 | Free |  Čtyři království: část první
Komentář: omlouvám se, že jsem tu už nic delší dobu, ale opět nestíhám a moje nálada je v poslední době dost v hájí :D , ale snad se vám bude další pokračování tohodle velkého příběhu líbit, kde momentálně velký boj stále pokračuje :) :D


Téma týdne od Kiry

12. března 2015 v 18:56 | Kira |  Témata týdne od Kiry
Sice zanedlouho bude konec tohohle tématu, ale rozhodla jsem se přeci jen ho napsat. ,,Životní poslání". V tomhle si asi každý představí několik možností, několik myšlenek a podvědomých pocitů. Podle mě, má každý z nás nějakého životní poslání. Myslím si, že ale hodně lidí tohle životní poslání ani nikdy neojeví nebo vůbec na něho nepříjdou. Ať jsou důležité nebo ne, či více viditelné pro okolí nebo pro malou část lidí kolem vás. Podle mě, každý plní svou roli na tomhle světě např. zpěváci chcou zlepšit svět v poslání ve svých textech, smrtelně nemocní lidi nám zanechávají jak je důležité žít každou sekundu tohohle života atd.

Mám v hlavě tolik verzí a tolik myšlenek, které bych o tomhle měla napsat, ale v tuhle chvíli je nedokážu vyjádřit. S jednou věcí se ale nemohu smířit. Proč vlastně některé životní poslání končí velice brzy a někdy i velice tragicky. Lidi, co by měli žít dýl a měnit okolí, prostě zmizí. Možná mě hodně z vás nepochopí jak to myslím. Zkuste popřemýšlet.

Věřím, že každý z nás má nějaké poslání v životě, které musí splnit. Jaké je teda moje ? Doufám, že na to někdy příjdu. A další otázka, pro ty co na životní poslání nevěří. Proč teda žijeme ? Každý z nás co tu je, přeci musí mít nějaký smysl či důvod. Není to přeci nudné, když pomyslíte, že žijem a jen tak zemřem.Usmívající se Nejsem věřící nebo tak. Jen věřím na posmrtný život nebo na nějaký ten mezisvět ( uklidňuje mě to, protože mým největším strachem je pomyšlení na smrt, na nicotu. Smrti se bojím. )

Vím, že pro někoho je to nepochopitelné. Jak někdo může na tyhle nesmysly věřit. Taky nechápu lidi co věří na UFO atd. Jak říkám 100 lidí 100 chutí Smějící se. Jak jste na tom vy s ,, Životním posláním " ? Věříte ?PS: Můžete si k tomu pustit písničku S vyplazeným jazykem


Soul - Příběh č.5 - Vyhaslý plamínek

8. března 2015 v 13:34 | Kira |  Soul

Doktor Payel se probudil na svém pracovním stole ve svém domě. Po jeho bradě mu stékala slina z jeho úst. ,, Kde to sakra jsem." řekl a rukávem od košile si utřel ústa a bradu. Jeho tělo bylo zlámané. Nepomatoval si, co se včera večer stalo. ,, No do háje." řekl neštvaně doktor Payel a rozhlídnul se po pokoji. Všechny moje spisy a veškeré informace byly

Černá čepel 2 - Kapitola č.3 - Krvavá realita

2. března 2015 v 16:50 | Free |  Černá čepel 2
Komentář: Tak je tu další díl Černé čepele 2 , kde Keitaro pokračuje ve svém díle :D Tak snad se vám bude díl líbit Usmívající se.