Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Temné dny - Prolog

20. srpna 2014 v 1:45 | Kira |  Temné dny


Cítila jsem ho, nebyl pochyb , byl stále na pohybu....Zastavil se. Skrčila jsem se v křoví a sledovala temný stín kráčející po lesní mýtině. Nespouštěla jsem z něho oči, když v tom jsem ucítila lehké zachvění za mými zády, cítila jsem jak se za mnou zhmotňuje stín , rukou jsem pomalu sjela po meči a připravila se na usmrcení protivníka , když jsem uviděla JEHO.

Kluk v černém plášti a maskou lovce na obličeji.,,Vylekala jsem se. " zašeptala jsem. Jmenoval se Sam. Byl lovec , lovec přízraků jako já , znám ho už od akademie. Sam si sundal masku a škodolibě se na mě usmál. Doufala jsem že přízrak nás neslyšel ale mýlili jsem se..zmizel. ,,Kruci." zaklela jsem ,,Kvůli tobě ! " ,, Omlouvám se Call , ale chtěl jsem ..." nestihl ani doříct větu když v tom za mými zády vyletěl přízrak s vytasenými drápy , připraven nám roztrhat duše na kusy až z nás zbude jen prázdná lidská schránka.

Okamžitě jsem vytáhla meč a vrhla se na nepřítele. Sam uskočil. Přízrak se ohnal svými drápy přímo na mou hlavu , nepovedlo se mu to , vykryla jsem jeho útok mečem a připravila se na proti útok, ale než jsem se napřáhla tak se vypařil jako pára a místo přízraku stál Sam, v ruce měl dýku. ,,Už zase se předvádíš. " řekla jsem velice naštvaným hlasem, Sam se jen usmál , dal si masku na obličej a zmizel ve večerní tmě. Chtěla jsem mu ještě něco říct ale nestihla jsem ze sebe vydat ani hlásku , vzteky jsem praštila do stromu otočila se zády. Opřela jsem se a zadívala se na noční oblohu , byla to krásná noc , noc lovu.

Mé kochání nevydrželo dlouho když jsem uslyšela v dáli křik přízraků ... bylo jich spousty ale něco mi na tom nesedělo , bylo cítit něco temného , temnějšího než přízraci nebo duchové....byli to démoni. Krev mi vřela vzrušením po boji ale musela jsem ustoupit a zmizet co nejdříve to šlo. Něco nebylo v pořádku. Něco temného se dalo do pohybu, toužící po moci , plné nenávisti a nicoty.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Miti Miti | E-mail | Web | 20. srpna 2014 v 19:28 | Reagovat

Vypadá to bezvadně :) Sice je to krátké, ale nijak to nekazí příběh, moc se mi to líbí a těším se na další kapču :D

2 Kira Kira | 21. srpna 2014 v 12:20 | Reagovat

[1]: Děkuji moc  Je to jen taková ochutnávka z příběhu :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama