Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Kouzelná země plná negrů

5. srpna 2014 v 0:41 | Frost |  Témata týdne od Frosta

Probudil jsem se na chladné zemi. Když jsem zvedl hlavu tak jsem si všiml že ležím vlastně na chodníku a oslintávám kus něčího nedopalku od cigarety. Zvedl jsem se ze země a podíval jsem se kolem. Byl jsem v uličce kde hořely auta a kolem seděly negři.
,,Hej fešáku. Nechceš mít pořádnou prcinu?" řekl hlas za mnou a já se otočil. Vůbec nemám tušení co to bylo páč to mělo vyholenou hlavou a mělo to celkem velký hrudník. Ačkoli jsem poznal že jde o místní děvku tak se nezdála přitažlivá možná kvůli tomu že byla ,,silná" A to si dovoluji říci že nic proti ,,silnějším" slečnám nemám vůbec nic. Ale jsme ve fikci že ano?!.

,,čus negře" řekl další hlas a já se otočil. Za mnou stál další negr. Měl na sobě čepici kteoru měl otočenou dozadu, basketballový dres a v kalhotách měl viditelnou pistoly.
,,chceš nějaký okurky?" zeptal se mě a já zakroutil hlavou na nesouhlas. Najednou negr vytáhl pistoly a nabil. Ostatní se na to podívaly.
,,Kurva Jamale neblbni" řekl Negr za ním
,,Jo Jamale polož tu skurvenou zbraň" řekl další negr který se oběvil
,,CO to má kruva bejt. To na mě jde celá ulice? HUH?!" řval Jamal či jak se jmenoval.
,,Sejmem ty parchanty!" zařvali negři kteří stáli za Jamalem.
,,Sejměte ty retardované opice!" zařval negr který se oběvil před chvíly a obě strany na sebe namířily množství zbraní a začali střílet. Začal jsem tedy utíkat a najednou mě málem přejelo auto které skákalo. Seděl v něm negr a poslouchal song od DR. Dre - Ring Ding Dong (keep their heads ringing).
,,Potřebuješ vodvoz?" zeptal se mě.
,,Jasně!" řekl jsem rychle a naskočil do jeho kadilaku.
,,Tkaže jak ti říkájí a vodkaď seš ?" zeptal se negr
,,Já jsem Frost a pocházím se země plné nozorožců." Odpověděl jsem.
,,Já jsem Ice Cube." řekl Negr. Počkat Ice Cube. TEN Ice Cube? Legenda Gangsta rapu?
,,No sakra " řekl jsem
,,Jo sakra. Tady nemáš ani být" řekl Ice Cube
,,Já vím brácho ale ani nevím jak jsem se sem ocitl." řekl jsem
,,Prostě se zabij!" řekl Ice Cube a vykopl mě za jízdy z auta a po pár metrech nabral štětku a jel dál. Asi život negrů nebude tak drsný jak jsem si myslel. Taky že ano. Když jsem skoumal co je kolem uviděl jsem úřád práce a vězení. Ve vězení jsem neviděl jedinýho bělocha a u úřadu taky ne.

Nemám tušení co tohle mělo bejt. Asi jeden s mých výkalů mého mozku který potřebuje odpočinek nad něčím hodně šíleným. A proto taky to patří mezi odpad.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama