Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

GTF 6

15. srpna 2014 v 0:08 | Frost |  GTF ( Great Teacher Frost )

Návrat domů

Takže mě pustily z nemocnice. První věc kterou jsem udělal tak jsem šel domů se vyspat a pořádně nažrat. Udělal jsem si jídlo z toho co jsem našel ve své lednici. Tyto potraviny byly: 10 vajec, stará šunka, slanina která byla taky starší ale pořád dobrá, kebab který jsem si koupil po cestě. Upřímně připomínalo to nějaký guláš. Doteď přemýšlím jestli to bylo tím že jsem tam dal všechno koření co jsem měl doma a nebo to bylo tím že mi omylem spadl do jídla utěrka od oleje. No přemýšlet nad tím nebudu. S chutí jsem snědl jídlo. Řeknu vám bylo to úžasné, konečně jsem se cítil jako doma. Bohužél v mém žaludku se něco nepovedlo a jistý návštěvník se jako doma necítil a chtěl ven. Což byl problém protože jsem dlouho seděl v turku a najednou jsem se nemohl postavit. Začal jsem panikařita spadl na zem a pocítil že do mých nohou jde konečně krev. Začal jsem se plazit jako voják bez nohou k záchodu. No..kdybych byl na bojišti asi bych se plazil pro rádio nebo munici a nebo, pro lékárničku. Počkat používá se vůbec radio? Myslím taková ta velká slonní sračka na zádech. Když vás tam někdo trefil udělalo to bum a z vás byla grilovaná klobása. Ok trošku jsem odešel od temátu na tak dlouhou dobu že jsem byl zamyšlený a nemohl se hýbat. Málem jsem to nestih. Místností kde byl záchod projel zvuk který by šel přirovnat k řevu želvy. Počkat…želvy..želva řve? Co ja vím do piče! Prostě mocný řev. A do toho jsem řval ještě já. Nakonec jsem použil toaletní papír a udělal pravoúhlý trojůhelník. Naučil mě to borec v nemocnici prej na to stačí jen dva kousky toaleťáku. A ejhle fungovalo to. Když jsem vstal tak jsem musel použít osvěžovač, který jsem čirou náhadou neměl. Takže jsem dělal pusou že stříkam a zavřel dveře. Najednou mi zazvonil zvonek na dveřích. S velkým natěšením (sarkasmus) jsem se belhal ke dveřím. Otevřel je a než jsem se stihl podívat co to je tak mi už někdo vysel kolem krku a třel si svou hlavu o mé rameno.
,,Luku?..." řekl jsem a Luke zvedl hlavu.
,,Shit..špatný dveře" řekl Luke a zase odešel. Zavřel jsem dveře. Panebože co tohle má bejt?. V tu chvíly zazvonil někdo znovu. Otevřel jsem dveře a opět mi byl někdo kolem krku a mazlil se tváří o mé rameno.
,,Nemůžu uvěřit že jsi zpátky. Čekal jsem na tebe. Vítej doma" řekl bezdomovec kterému někdy hážu zbytky.
,,Vítej doma? Ty žádnej domov nemáš. A pust mě sakra! Nebo ti nehodím čerstvou housku" řekl jsem rázně a bezdomovec se pustil.
,,Nemáš alespoň staré mléko?" zeptal se bezdomovec.
,,Mám i shnílé sýrové rohlíky" řekl jsem mu
,,Jo ty bych si vzal taky." Řekl bezdomovec a hodil jsem mu co jsem měl. Kurva a vlastně..proč tady chodí samí chlapi?! Já čekal křepelky, čárky chápeš ne? Vokurky vole chápeš!? Ne počkat to je špatně.. byly to lilky? To je jedno. Opět mi někdo zazvonil na dveře. Tak ted už toho začínám mít akorát dost. Otevírám dveře a otevírám i své ruce pro další člověka který na mě skočí. Tentokrát to byl úlovek. Tentokrát jsem poznal o jakou osobu se jedná. Kvůli dlouhým vlasům, vůni a hlavně…opravdu velkým ňadrům. Ano! Andrea!
,,Synku co to děláš? Já jsem ti přinesla jenom štrůdl." Stuhnul jsem potom co jsem otevřel oči. Celou dobu jsem objímal babičku od vedle. Daaaamn. Šáhl jsem jí na prdel. DAAAAAAAAMN!
,,Pardon myslel jsem že jste někdo jiný" omluvil jsem se Babce.
,,Ale není za co se omlouvat..takový hezký mladý chlapec" řekla babka a přitom se červenala. Huráá mám mocného spojence. Titána s času dávno minulých. Vážně neska to vzdávám. Opět zavřu a zase někdo zazvoní!!!. Přemýšlím že už na to seru. Zbavil jsem se starých surovin, mám štrůdl už mám vše co potřebuju. Mám malou naději že tentokrát by mi mohly donést vítězný ticket na Sportku. Tentokrát jsem se trefil. Stejný popis ale nebyla to nakonec babička ale Andrea. Díky bohu že to byla Andrea. A né nějaký Michael Jackson. Andrea se mnou zůstala celou dobu. Díval jsem se sní na film který mě absolutně nechytil. Ani nevím co to kurva bylo, většinu jsem pozoroval její výstřih než film. Nakonec mě udělala večeři. Slyšíte mě?! VEČEŘI! Která vaše pěkná studentka vám dělá večeři? Huh?! Žádná co?! To je smůly. HAHA!.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama