Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

GTF 3

12. srpna 2014 v 1:24 | Frost |  GTF ( Great Teacher Frost )

Probudil jsem s hlasitým zívnutím. Bylo kolem 12. Čas na snídani. Včerejší noc byla teda něco. Našel jsem a zjistil jsem toho tolik že jsem myslel že mě pukne hlava. Hlavně to byly věci který jsem vědět ani nechtěl. Například: Jeden z nejchytřejších studentů tak prohlédával skřínky a měl v ruce tašku plného ženského spodního pradla. Chtěl jsem mu nabídnout že ho nechám jít když mě nějáké dá ale musím jednat podle zákonů. Takže jsem mu dal přes hubu a vykopl ho ven ze školy a tašku si nechal. Počkat. Nechal? Doprdele proč jsem si jí nechal?! Najednou někdo zaklepal na dveře.
,,Vstupte!" řekl jsem a lehl jsi a do kumbálu vešla slíčná dívka.
,,Promiňte nechal jste vzkaz v mé skřínce že se někdo pokoušel ukrást mé spodní prádlo." Řekla dívka. Já jsem tam dával vzkaz?? No tý vole jsem dobrej. Sice si nic nepamatuju ale jsem dobrej.
,,Ach už si vzpomínám tady jsou všechny" řekl jsem a podal taštičku dívce
,,Děkuju mnohokrát" řekla dívka a bylo vidět že se stydí.
,,V pohodě. Takový věci jsme dělaly na střední pořád a to celou dobu" řekl jsem. Samozřejěm byla to lež. Ale něco jsem říct musel ne?! Bohužel dívka vypadala ještě víc rozrušeně.
,,Radši už pujdu" řekla dívka a otočila se
,,Počkat. Nevíš kde by se tu dalo sehnat něco rychle k jídlu?" zeptal jsem se s doufáním že navážu konverzaci Bohužél to něják nevyšlo a já tam zůstal jako nějaký perverzní úchyl. No je pravda že to tak vyznělo. No myslím že je čas se trochu zvednou a kopnout do něčeho když mám ty normální dny volný. Vyšel jsem tedy doprostřed hřiště které vlastnila škola. Viděl jsem několik žáků hrát basketball a teda šlo jim to fakt drsně. Měl jsem chut se zeptat jestl imě to naučí ale nechal jsem to být protože něco jiného upoutalo mou pozornost. Byla to věc která byla oficiálně zakázaná. Nikdy bych netušil že by se na pozemku školy mohly pořádat zápasy.
,,Hele víte že je to zakázaný?" zeptal jsem se a všichni se na mě otočily, včetně těch kteří se už praly. Jejich obličeje byly pokryté krví i přesto že je tak překrásný den. Sluníčko svítí a voni se perou do řiti. To nemaj trochu citu pro epičnost? Třeba když prší a létaj blesky a bijí hromy a dva bojovníci se mláti na život a na srmt a k tomu jejich krev obarvuje vodu. Něco takovýho by bylo OP!
,,Myslíš že ted jenom tak odejdeš? Učitely?" řekl človíček který měl na hlavě kohout zelené barvy.
,,Ty pičo! Nevěděl jsem že slepice umí mluvit!" řekl jsem a zatleskal radostně.
,,JAK JSI MI TO ŘEKL?!!" zařval človíček naštvaně a vrhl se na mě. Jeho úderu pěstí jsem se vyhl a nejen to. Všiml jsem si že ma na pravé ruce boxer. Takže jsem usoudil že tenhle to bere važně. Hned mladík zautočil znovu a opět pravačkou. Amatér. Jednoduše jsem uhnul a kopl ho kolenem do břicha a následoval jsem kopem s otočkou do jeho obličeje. Mladík vzlétl do vzduchu a dopadl na zem a nehýbal se.
,,Hoops. Asi jsem to přehnal" řekl jsem bez emocí. Všichni se na mě zděšeně dívaly. ,,Takže tedka se vratte do tříd, nebo jetu ještě někdo kdo se tu chce prát?" Všichni kolem co měly podobné Punk učésy si nachystaly své palice z hřebiky, boxery, řetězy a obklíčily mě.
,,Studenti vratte se do třídy, a tohle už nechci vidět" řekl jsem
,,Ty nás ignoruješ?!" řekl chlápe a vrhl se na mě z řetězem. Řetězu jsem se vyhl a omocí loktu jsem mu zlomil nos. Zakřičel bolestí ale nechtělo se mě čekat a tak jsem mu dla ještě levou pěstí do břicha a pravou do obličeje a chlápek se skácel na zem.
,,Tohle je lehčí než vzít dítěti lízatko. Tak pojdte!" řekl jsem a všichni se na mě vrhly. Nebylo to pěkný, dostávál jsem po hlavěvším možným ale na to že jsem byl sám roti 20 borcům to skončilo celkem rychle. Rána sem, rána tam, bum bác konec. Tahle zábava mi nedala ni 5 minut jenom 4,5. Čekal jsem že mi dají aspoň důvod aby moje srdce bilo jako kdysi. Kéž bych dostal šanci se sním setkat. No seru na to, teče mi krev z hlavy možná bych měl zajít na ošetřovnu. Ale….ne seru na to jdu se nažrat mám hlad.
Takže jsem něják hledal po škole co by se dalo sníst a všichni se na mě něják divně dívaly. Dívky si dávaly ruku před pusu a kluci zase na mě zíraly. Co to sakra je na mě něco zvláštního že mám hlad?!
,,Děje se snad něco?" řekl jsem po chvíly zíraní na lidi kolem
,,ehh teče vám z hlavy krev a myslím že dost" řekla dívka
,,Jo? TVL FAKT! Drsný. Hele kde bych mohl najít něco k jídlu, tak aby to moc nestálo" řekl jsem protože jsem měl brutální hlad.
,,Měl byste jít do nemocnice" řekla dívka
,,Klid. MÁM JENOM HLAD!" zařval jsem.
,,Hej šéfe tady" řekl hlas a já se otočil a uviděl ty studenty které jsem viděl na tom hřišti a každy mi donesl bagetu. Tak jsem jim poděkoval a sedl si na zem a začal jíst. Všichni na mě dál zíraly. Jakmile jsem dojedl svou 9 bagetu tak jsem se zvedl a vyhodil obaly do koše.
,,Tak ted když už je mi fajn jdu si pro obvazy" řekl jsem. Ale to někdo už dal obvaz před mé oči. Byla to ona dívka
,,Použijte tenhle" řekla Dívka
,,Díky!" řekl jsem a zašel jsem k umyvadlům které byla ve škole na pití. Tak jsem si smil krev a poté si hlavu obvázal obvazem. Huuf. Chtělo by to asi holku. Počkat? Co kdybych skusil najít tu bloncku?! YOSHA! Jdu na to!
Takže jsem tady na chodbě a všude se hemží studenti ale slíčnou učitelku nevidím hmmmm.
,,Pane učitely. Přiště prosím nejděte do policistů" řela dívka a já se na ní podíval tazavě.
,,WHOA! Ty jseš ta co byla držena tím parchantem!" řekl jsem si když jsem si vzpoměl na to jak ten člověk držel už u krku.
,,Tak o něm nemluvte jeto můj bratr" řekla Dívka
,,Cože?" řekl jsem a dychtivě čekal co řekne nebo spíše díval jsem se do jejího výstříhu který byl teda dost suprovej až libovej.
,,No měl to bejt trik ale možná jsem stím neměla souhlasit." Řekla dívka
,,V pohodě, já se nezlobím" řekl jsem. Teda chtěl jsem navrhnout že se nebudu zlobit pokud bych si na ty……no…..víte co mohl šáhnout.
,,Dobrý den pane učitel, chci se vám omluvit a poděkovat za to co jste udělal" řekl mi klučičí hlas.
,,Čauko brácho, mrdáš cecky co? YEAH!" řekl jsem jako pravý Gansta ale nemyslím si že mě někdo pochopil. Oba se na mě dívaly trošku nechápavě a zděšeně ,,Serte na to"
,,OK.." řekly oba ve stejnou chvíly
,,Co plánujete dělat?" zeptal jsem se
,,No já plánuju jít domu, musím se učit" řekl mi kluk
,,No a já asi taky vzhledem k tomu že nemám co dělat" řekla dívka
,,Hele jestli chceš můžem si někam vyjít" řekl jsem dívce do oči a ta se udivila a přemýšlela co chtěla říct teda mě to tak přišlo. Ta po mě jede!
,,Dobře pane učitely ráda" řekla Dívka
,,Cože?!" řekl její bratr
,,WUT?!" řekl jsem Né že bych se tak divil, konec konců jsem jednorožeč mezi jednorožci! Muž mezi muži! Slon mezi lachtany! Medvěd mezi rybami. Člověk mezi brouky! Pavouk mezi lidmi! Ehh co to kurva zase melu
,,Ale nemohu dnes. Co třeba zítra?" řekla dívka
,,Beru a jak se vůbec jmenujete?" zeptal jsem se
,,Luke" řekl kluk
,,LUKE SKYWALKER BZUUUM!" řekl jsem a napodobil jsem zvk světelného meče ,,USE THE FORCE LUKE! HAA!" a udělal jsem gesto použití síly.
,,A jak se jmenuješ ty? Qui gonn? Obi-Wan?" řekl jsem se smíchem
,,Han solo" řekla dívka a zasmála se a já taky.
,,Konečně někdo kdo zná Star Wars!" řekl jsem
,,Jinak se jmenuju Andrea" řekla dívka
,,OK těší mě!" řekl jsem . Andrea jo? OK tohle si budu pamatovat ,,Tak jo tak já jdu zase hlídat ten intr než se zase něco přihodí" zámaval jsem jim a rozloučil se s dvojící. Jo bejt učitel je supr ale teda pěkná fuška.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama