Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Fairy Tail kapitola č.9

5. srpna 2014 v 11:08 | Free a Frost |  Fairy Tail část.1

Kapitola 9: Noc!.
--------Shiro a Erza---------
Erza se třásla a bylo to poprvé v životě kdy jí viděl se třást a taky kdo by se netřásl když většina oblečení byla zničených.
,,Dívenky chytněte se." Řekl Shiro a otočil se k nim zády. Obě udělali co řekl.
,,A chyťte se pořádně, ať nespadnete." Řekl Shiro a obě se vlezly na Sirovy záda a pořádně se chytly. Shiro letěl nad městem. Letěl až k hotelu kde přistál na balkonu jeho pokoje.
Shen, který netrpělivě přešlapoval.
,,O se stalo?" Vydal se sebe Shen, když uviděl Lucy v jakém je stavu.
,,Menší přepadení." Řekl Shiro a mávnul rukou.
,,A stalo se něco?" Řekl Shen.
,,Ne všechny jsem je zabil dřív než něco stihli." Řekl Shiro a Shen přikývnul.
Po hodině Erza vylezla s koupelny a na balkoně stál Shiro bez trička.
,,Jdu už spát." Řekla Erza.
,,Jo už taky půjdu." Řekl Shiro, ale neotočil hlavu směrem k Erze.
,,Dobře." Řekla Erza a lehla si do postele.
,,Strach není dobré skrývat." Řekl Shiro.
Erza se podívala na Shira.
,,Poznám to, jsem drakobijec víš." řekl Shiro stále otočený na hvězdy.
Erza se zamyslela a znova se začala třást.
,,Nechci si to přiznat, ale máš pravdu není dobré držet strach." Řekla Erza a z očí jí spadlo pár slz. Najednou jednu slzu po druhé utřel Shiro, který se usmíval.
,,Vidíš to není to tak těžký ne? Každý z nás potřebuje z něčím pomoct." Řekl Shiro, ale najednou ho Erza přitiskla k sobě a políbila ho.
Shiro byl překvapený, ale potom její polibek obětoval. Jejich jazyky sváděli boj o dominanci a Erza začala pomalu sundávat svou vrchní část oblečení a Sirovi se naskytl skvostný pohled.
Erza se začervenala když je Shiro chytl do ruky. Potom jednu bradavku strčil do pusy a pomalu je olizoval. Erza trochu vyjekla zrušením, ale potom začala Shirovi sundávat kalhoty.
Shiro se na ní podíval tázavě.
Erza přikývla. A během pár sekund tam byly oba nazí a Shiro měl odhalený celý pohled na její tělo. Bylo celé jeho. Ani jednou však neporušil oční kontakt. Potom vklouzl dovnitř a Erza vyjekla. Shiro jí políbil a pokračoval. Erzina bolest se měnila ve slast. Začala hlasitě vzdychat a Shiro zrychloval.
,,Shiroo." Šeptla Erza a Shiro ještě zrychlil, Erzin vzdychot narůstal na hlasitosti až nakonec vkřikla. A Erziným tělem projelo mravenčení. Shiro se usmál.
,,Takže to byl tvůj první." Řekl a znova pokračoval. Znova zrychlil a Erza začala znova hlasitě vzdychat.
,,Tentokrát je můj limit Erzo." Řekl Shiro a chtěl ho vytáhnout, ale Erza o něj zapletla nohy a Shiro do ní stříkal svůj krém. Erza cítila teplo. Ale Erza chtěla tohohle pocitu víc a tak si vzpomněla na knížku kterou četla. Sedla si na kolena a Shirova velkého kámoše strčila do pusy a její jazyk jezdil od stonku navrch a potom do úst. Když se pokusila ho dát celého do úst tak pořád se nepodařilo ho dát celého.
Shiro jí dal na kolena na postel a znova zasunul. V Erzině těle se znovu rozhořela rozkoš. Proplouvala celým Erziným tělem. Nemusela čekat dlouho a začala opět hlasitě sténat . A další várka rozkoše projela jejím tělem. Lapala po dechu. Potom Sirovu rákosku znova strčila do pusy a začala velmi vytrvale a šikovně olizovat špičku.
,,Hej já už." Řekl Shiro, ale Erza nepřestala a brzy jeho teplý krém začal objevovat na Erziném jazyku a Shiro si všiml, že všechno spolkla potom Shiro Erzu políbil.
,,Promiň, že končím tak brzy jen jsem trochu utahaném." Řekl Shiro a usmál se.

---------Shen a Lucy------------
Už se smívalo a na obloze začaly vycházet první hvězdy. Lucy byla ve sprše a Shen seděl v křese celý zahalený. Lucy pak vyšla s koupelny a okolo sebe měla ručník.
,,Ty ještě neležíš ?" Divila se Lucy.
,,Nechce se mi spát." Řekl Shen s klidem a díval se do Lucyjiných očí.
Lucy se zahleděla do Shenových očí a přitom ji spadl ručník a tím bylo celé tělo nahé.
,,Ježiši !!!" Řekla Lucy stydlivě a přitom se červenala. Poté vzala ručník a šla zase do koupelny. Shen se taky trochu začervenal a pomyslel si jak má nádherné tělo. Pak Shen se zvedl ze židle a částečně se vyzlékl a šel k oknu pozorovat hvězdy. Lucy vyšla z koupelny v lehké noční krátké košilce a uviděla Shena jak stojí u okna s černým tílkem a kalhotách a šli vidět jeho krátké černé vlasy ve kterých se odrážel měsíční svit. Pak přišla k Shenovy a objala ho a přitom se lehce červenala. Shen se otočil a objal ji taky. Lucy mu pak dala pusu na čelo. ,,Poť do postele Shene." Řekla šeptavým hlasem Lucy.
,,Dobře." Řekl Shen tichým hlasem. Poté Shen vzal Lucy do náruče a položil ji do postele a Shen si lehl vedle ní. Chvíli se na sebe dívaly. Pak Lucy napřáhla ruku k Shenově masce co měl na obličeji. Shen se tomu nějak nebránil a Lucy sundala železnou masku s obličeje a položila na stolek. Když uviděla Shenův obličej, tak se ji strašně rozbušilo srdce. Pro Lucy to byl nádherný obličej. Lucy vlezla na Shena a začala mu dávát polibky, které Shen opětova až se přímo začaly líbat a převalovat se v posteli. Pak oba uslyšeli jako by něco bouchalo naproti.
,,Vypadá to, že Shiro s Erzou si hrají v posteli." Řekl s úsměvem Shen.
,,Tak co kdybychom si pohráli taky." Řekla s úšklebkem Lucy.
Oba se začaly vyslekát a přitom se jemně líbaly. Jak už byly nazí tak Lucy se pomalu blížila dolů. Vzala ho do své ruky a začala olizovat po celé délce až pak ho vložila do svých úst čím dál víc. Shen sténal slastí.
,,Teď já." Řekl Shen a vzal Lucy a položil na postel a Shen začal ji olizoval. Shen se dostával jazykem i dovnitř a to Lucy hodně vzrušovalo až si musela mačkat svoje prsa a přitom hlasitě sténala. Pak Shen vstal a vzal si ho do ruky a chtěl ho zasunou. ,,Shene….. tohle je pro mě poprvé." Řekla stydlivě.
,, Neboj….. pro mě taky." Odpověděl Shen a políbil Lucy na rty.
Shen ho začal zasunovat, ale Lucy začala bolestivě sténat. Pak, ale rychle bolest přestala a změnila se ve slast. Nejdříve to dělal Shen pomalu pak začal zrychlovat až se postel začala třást.
,,Shene pojď teď se vyměníme a já budu nahoře." Řekla líbezně Lucy.
,,Dobře." Řekl Shen s vyměnili se a Shen opět ho zasunul. Intenzity rychlosti klesaly a rostly střídavě až si Shen všiml že z Lucy vytekla čirá tekutina.
,,To jsi už hotová ?" Zeptal se Shen překvapeně.
,,Aaaaanoooo." Říkala Lucy omámeně.
,,No já už budu taky brzo." Sténal Shen.
,,AAAAaaaaa." Hlasitě zasténal Shen a udělal se do Lucy, ale Shen nepřestával spíše ještě zrychloval. Oba Hlasitě sténaly až se Lucy Opět udělala. Pak Shen přestal vzal Lucy a vložil ji ho do úst.
,,Aaaaaaa……aaaaaaa." Zasténal Shen a pak ho vyndal.

Lucy to všechno polkla. Pak ještě jak oba ležely několikrát se políbily a propadli se do spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama