Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Fairy Tail kapitola č.4

5. srpna 2014 v 10:53 | Free a Frost |  Fairy Tail část.1

Kapitola 4: Bitva začíná ZMRDI!

Bitva na Tenrojimě se rozlehla po celém ostrově. Všichni mágové S bojují proti vysoce postaveným mágům s cechu Grimo Heart. Levy,gajeel, Mira, Elfman, a Natsu jsou těžce zranění. Gray právě bojuje z Ultear, Juvia s Meredy. Lucy se stará o zraněné, Erza bojovala proti záhadnému nepříteli u stromu tenrou.
Shiro si vzal na starost Zancrowa. A Shen bojoval proti nějakému tlustému borcovi.
Shiro a Zancrow na sebe upřeně hleděly. Shiro najednou vyletěl a dal Zancroowi bleskovou pěst. Zancrow odletěl několik metrů zpět. Zancrow se nemohl hýbat, a Shiro do něj dvakrát kopl. Zancrow letěl opět zpátky.
,,Ukončím to tu z tebou ty vyjebanej feťáku špinavejch hajzlů!"Řekl Shiro a pomocí velké bleskové koule trefil Zancrowa ve vzduchu. A potom spadl volným pádem na zem.
….
Shen
…..
Shen pokračoval dál aby splnil zkoušku mágů třídy S když náhle uslyšel velký dupot, který byl nedaleko od něj.
Shen se díval na všechny strany když před ním byly ve tmě velké červené oči, které se k němu přibližovaly. Shen uskočil trochu do zadu aby si držel odstup od nepřítele. Tma od červených očí začala odcházet až se vynořil velký polonahý bůček co měl v ruce nějakou hadrovou panenku.
,,Hmmm jen bůček s panenkou." Pomyslel jsi.
,,Kdo je tady bůček ty zakuklenče !!!!!" Zařval hlasitě.
Jak, ale ten bůček zařval tak Shenovy se něco nezdálo jakoby ho už někde slyšel.
,,Oooooooo někoho mi připomínáš ty malý zmrde, ale neboj skoncuji to s tebou rychle se svým prokletým panem číslo 1. !!!" Zařval opět.
,, Prokletý pán číslo 1. ??" A náhle se si Shen na něco vzpomněl.
-----------------------------Shenovy vzpomínky----------------------
,,Tati kam mě to vedeš ?" Zeptal se ještě malý Shen.
,,Schovám tě tu synku můj a ani se tu nehni jinak tě zabije ten tlusťoch. Jasný." Řekl otec vážně.
,,Jasný tati ani se nehnu." Řekl Shen poslušně.
,,Aaaaaaaaa už je tady." Zakřičel otec.
Poté malý Shen toho moc neslyšel jen slyšel plakat a křičet svojí mámu, ale i to za chvíli zmizelo a po nějaké době malý Shen s tama utekl…………….
----------------------------Konec vzpomínek---------------------------
,,Ty si ten co zabil mé rodiče!!" Řekl Shen rozzlobeně.
,,Noooooo já ani nevím. Zabil jsem už hodně lidí, ale počkat. Ty jsi ten spratek od rodiny stínových mágů že jo. Tak to si vzpomínám na tvojí matku tu jsem jebal asi půl hodiny než jsem ji zabil a tvůj otec byl slabí." Řekl bůček usměvavě.
,,Hmmmmmm mí rodiče nesnášely svou magii a nepoužívali ji, ale já se stranou držet nebudu a pomstím je tím ,že tě zabiju !!!" Řekl Shen rozčíleně.
Poté napřáhl Shen ruku a začala se mu na dlani dělat černá koule.
,,Ted poznáš sílu stínové magie." Řekl Shen chladně ,,Stínový blesk." A náhle se temná koule proměnila v černý blesk který zasáhl bůčka.
,, Eeee aaaa můj prokletý pán je na prach!" Řekl udiveně a podíval se na místo kde byl Shen ale už tam nebyl.
,,Tady jsem špekoune." Bůček se otočil a za ním stál Shen, který měl kolem pravé ruky černý oheň, ale přímo mu ta ruka hořela. Shen se pak rozběhl. ,,Zabiju tě !!!" Zařval Shen. ,,Stínová pěst !!" A bůček to dostal přímo do obličeje a po uderu odletěl do stromu, který se po nárazu zlomil a rozvířil všude prach.
,,Je po všem." Řekl Shen a už chtěl odejít když náhle s toho prachu vyletěl bůček a začal dávat Shenovy pěstičky až ho odhodil od sebe. Shen se postavil. ,,Zdá se že tě podceňuju. Nu dobrá. Už mě to nebaví si s tebou hrát." Řekl s klidem Shen když mu s červenaly čočky oka.
,,Co to je kurva ???" Řekl nechápavě bůček.
,,To to je další stupeň mé magie." Řekl Shen a poté co to řekl se mu objevily černé plameny v každé ruce ze kterých nakonec šly vidět dva zářící meče.
,,Ha ha haaaa to mě chceš rozsekat mečema." Zasmál se bůček.
,,Nee mám v plánu něco jiného." Řekl Shen s klidem. ,, Stínové divadlo." Řekl Shen a začaly se všude pohybovat stíny, které nakonec chytly bůčka za končetiny a nemohl se hýbat.
,,Co to je kurva ty malý šmejde. Měl jsem tvé rodiče rozračkovat úplně na nudličky." Říkal vzdechavě bůček.
Okolo Shena byly všude černé plameny i na jeho dvou mečích. ,, Ty už nikomu neublížíš špekoune!" Řekl vražedně Shen. ,,Vlna stínu." A švihl svýma mečema, když se udělaly dvě velké temné vlny směřující k bůčkovy, který byl stále chycený.
,,AAAAaaaaaa eeeeeeeeee." Hekal bůček který byl od své krve.
,,Ty ještě žiješ ??" Divil se Shen.
,,Neeee prosím nech mě bít." Zoufal bůček.
,,Na tohle si měl myslet dřív než si zabil moje rodiče." Řekl Shen naštvaně. ,,Stínový……..bléééééésk!!!" Stínový blesk letěl přímo do bůčkova obličeje, který byl po uderu celý od krve. Poté Shen vypnul stínové divadlo a bůček padl k zemi. Shen šel k němu. Chvíli se na něj díval a pak se otočil když se mu vrátily oči do normálu. Poté Shen neříkal nic a pokračoval dál v cestě.
……….
Shiro
……….
Shiro běžel lesem plnou rychlostí. Hustě pršelo a cesta byla zablácená, ale Shiro neztrácel na rychlosti. Shiro si všiml východu z lesa, Vyběhl do světla a kolem něj bylo spousta temných mágů.
,,Jděte mi z cesty!"Řekl Shiro a všechny je smetl.
,,Co to sakra bylo?"Řekl jeden z mágů.
,,Mě se neptej."Řekl další mág, který byl doslovně zadupán do země.
Shiro viděl velkou loď a ještě zrychlil. Zrychloval každým metrem blíže k lodi. Byl první u hlavní brány a pomocí jednoho útoku jí rozbil. Běžel lodí a cestou eliminoval okolní mágy.
Zbývali jen jedny dveře. Shiro je jedním kopem rozbil a dveře letěly až na konec místnosti.
V místnosti na zemi leželi Gray a Erza oba vypadali dost zmlácení a zranění. Shiro zatnul zuby.
,,A hele další spratek."Řekl mistr Grimo heart.

,,Mistr Hades jaké to potěšení."Řekl Shiro a usmál se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama