Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Fairy Tail kapitola č.21 (Finále)

6. srpna 2014 v 16:41 | Free a Frost |  Fairy Tail část.1

Kapitola 21: Kavalerie dorazila!

Shiro stál u draka. A potom jediným máchnutím sekl do draka a byla vidět velká řezná rána i přes jeho šupiny.
,,Tohle bylo jen mládě." Řekl Shiro otočený zády k synovi. ,,Na co kurva čekáš? Zvedej se."
Shen pomalu vstal, ale jeho nohy vibrovaly. Shen začal padat, ale někdo ho chytl za ruku tak že nespadl.
,,Jop mám tě." řekl Shiro a zvednul Shena a pomohl mu jít až k Erze a Lucy. ,,No jetě nejsem zpátky ve formě." Pousmál se Shen. ,,Jo a vy ostatní včetně tebe kamaráde vypadněte odsud, protože tady dorazila jen kavalerie." Řekl Shiro a najednou se ve vchodu objevil Natsu, Gajeel, Wendy, Laxus , Janna i Manta.
Všichni se seřadily vedle sebe.
,,JDEM! Zavelel Laxus a všichni se rozeběhli k gigantickým dveřím.
,,Posila od saberu!" Zařval někdo a všichni se otočily, byly to dva drakobijci Sting a Rogue.
Nikdy nikdo neviděl tolik drakobijců pohromadě. Všichni vběhnuli do velké brány.
Uvnitř byla velká místnost a ostatní začali studovat místnost. Byla přímo gigantická a vypadalo to jako sál.
,,Kudy teď ?" Zeptal se Natsu ohlížel se kolem.
,,Já bych šel po schodech." Řekl Laxus a ukázal na schody před ním.
,,Tak jdem." Řekl Shiro a kráčel ke schodišti.
,,Nerozkazuj my!" Řval Natsu, ale i tak šel jako ostatní. Schody byly obrovské. A drakobijci si krátily cestu jak běželi do schodu povídáním.
,,Hej Salamandre! Vypadáš jako debil víš to?" Řekl Gajeel a uchytl se svým smíchem ,,GEEHE" ,,Cos to řekl ty plechovko?" Řval Natsu a během sekundy Gajeel a Natsu se rvali za pochodu. Wendy si povídala s Jannou a Drakobijci Sting a Rogue zůstaly tiše. Shiro a Laxus hráli slovní kopanou.
,,Hovno." Řekl Shiro.
,,Oblečení." Řekl Laxus.
,,Impotentní." Řekl Shiro.
,,Imbecil." Řekl Laxus.
,, Lama!" Řekl Shiro.
,, Anakonda." Řekl Laxus Potom změnily hru na kámen nůžky papír.
,,KÁMEN!!" Řval Shiro.
,,Papír!" Řval Laxus. ,,Vyhrál sem."
,,Ale prd papírem si tak můžeš utřít prdel, ale šutrem můžeš někoho sejmou." Řekl Shiro a Laxus zavrtěl hlavou.
,,To máš recht, ty pravidla jsou debilní." Řekl Laxus a pokračovali do schodiště.
,,A proč to nevyletíme?" Zeptal se najednou Laxus.
,,Dobrá otázka" Řekl Shiro a vzlétnul pomocí svých ohnivých nohou. Stejně tak i Natsu a Laxus. Ani ostatní nezaostávali a byly na vrcholu. Uviděli velké dveře.
Dveře se Otevřely a uviděli velkou místnost sice menší než předešlá, ale i tak byla obrovská. V pokoji byly přímo požáry. Byl vidět velký trůn s lebek.
,,Kdo přišel do mého zámku?!" Zařval hlas až se všechno otřáslo.
,,Co to kurva?" Řekl jenom Shiro, když uviděl před trůnem stát obrovského draka. 7
,,To je..!" Řekl Gajeel.
,,Acnologia." Řekl Laxus a sundal si svůj kožich a sluchátka.
,,Tohle bude zajímavý." Řekl Shiro, který byl nabit pro věc.
,,Si piš!" Řekl Gajeel a Natsu se usmál. Acnologie máchla silně svými k řídly čímž drak vytvořil velký tlak. Shiro se po usmál.
,,Co kdybychom bojovali na plné koule od začátku?" Řekl Shiro ,,To beru!" Řekl Laxus ,,Dragon Force!" řekl Shiro a objevila se velká energie. Laxus uvolnil svůj Dragon Force druhé generace. ,,Dragon Force." Řekla Manta a její tělo se obalilo vodou. ,,Dragon Force." Řekly Sting i Rogue ve stejnou chvíli. ,,Slyším to." Řekl hlas a všichni se ještě otočily stál tam muž s červenými vlasy a přes pravé oko měl jizvu. ,,Cobra!" Řekl Natsu ,,Dragon Force." Řekla Janna a Cobra se k ní připojil.
,,Jsem s váma pro tentokrát." Řekl Cobra. Všichni za útočily na Acnologii všemi útoky až nakonec přišla velká kombinace. ,,Rairyu no…! Řekl Shiro a Laxus a nadechli se ..Tetsuryu no…" Řekl Gajeel a nadechl se ,,Karyu no …." Řekl Natsu ,,Tenryu no…." Řekla Wendy ,,Dokuryu no ….." Řekla Janna a Cobra ,,HOGO!" zvolali všichni jednohlasně a všechny drakobíjecké síly se spojily v jeden útok.
Acnologie vypustila svůj řev a útoky se spojily. Oběvila se obrovská exploze, která téměř pohltila vše. Celá věž se začala bortit. Obrovská stavba najednou celá spadla a gigantické cihly padali k zemi. Věž dopadl na zem a rozbila se na tisíc kousků. Acnologie se zvedla i když dosti kostrbatě a bylo vidět, že na jejím těle bylo i zranění. Mávla křídly a odletěla pryč. K místu katastrofy začali běžet tři osoby. Všechny začali prohledávat ruiny. Najednou se z kamení dostal Laxus s Cobrou a Natsuem. Všichni pomlácení. Shen pomohl Mantě, Wendy a Janně, které byly ochráněny obalem co vytvořila Manta. Ostatní začali hledat Shira. Na obloze se oběvilo spoustu mraků. Začalo pršet. Mnoho kapek dopadalo na místo, kde měla stát věž. Shen prohledával každý kámen. Lucy se snažila alespoň pomoct ostatním z jejich zranění. Ale ani jeden mužských drakobijců pomoc nechtěl a místo toho se snažila podívat po Shirovi. Erza také se snažila hledat, ale vzhledem k jejímu malému množství magické energie nebyla moc věcí schopná. Nakonec našli hromadu kamení a uprostřed byl hrot. Na hrotu a pod ním i kolem kamen ů byla spousta krve která vedla dál od místa. Shen, Erza a ostatní sledovali stopu, která vedla dál od místa. Stopa vedla až na cestičku a odtud vedla ještě dál. Netrvalo dlouho a došli na malý kopeček. Kde stopa končila. ,, Spadl s útesu ?" Pomyslel si Shen a podíval se z útesu, který vedl s kopečka. Najednou se mraky začali trhat a začalo svítit slunce. Krásné modré moře se třpytilo.
,,Na co tam čučíte?" Řekl hlas za nimi a všichni se otočily. Za nimi stál zkrvavený Shiro. Eza neváhala a vrhla se k němu a objala ho. ,,Tohle se k tobě moc nehodí." Řekl Shiro a trochu se zasmál, ale najednou ho Erza políbila.
,, Debile." Řekla jenom a políbila ho znova. Shiro se jen usmál. Shen si odfrkl a zavřel oči a přes masku se usmál Lucy si otřela pár slz s radosti, že jsou všichni v po řádku. Wendy si říkala jak je to romantické a krásné když viděla jak Shiro a Erza se vášnivě líbají. Laxus otráveně vzdychl, Cobra se na ně díval a slyšel jejich jazykové souboje Manta a Janna si vyměnili nějaké věci.
Všichni se vraceli do Fairy Tailu z radostí. Sotva co přišli dovnitř tak je přivítaly s radostí, že přežili proti Acnologii. I když nebyly schopni ji zabít.
Shiro ten den stál se Shenem před svým domem. ,, Budu víc trénovat a možná i Erza půjde se mnou na nějakou dobu." Řekl Shiro
,, Aha slyšel jsem, že mistr něco takového říkal. Na 2 roky huh?" Řekl Shen.
,, Jo." Řekl jenom Shiro. ,, Hej teď už půjdu. Erza mi vaří večeři lol."
,, Co vaří?" Zeptal se Shen zvědavě.
,, Nevím, ale každopádně tam pro ní chci být a brzy ráno odcházíme." Řekl ještě Shiro než začal lézt po žebříku do svého domu.
,, Tak se vrat za dva rok tedy budu na tebe čekat stejně jako všichni ostatní." Řekl Shen a mávl rukou při odchodu na Shira.
,, Jou." Řekl jenom Shiro a vešel do domu na stromě.
,, Yo." Řekl Shiro.
,, Ahoj." Řekla sladce Erza.
,, Tady něco dost voní." Řekl Shiro, kterému se to zdálo jako sen. Erza jenom ve spodním prádle, na sobě zástěru, pečící velký kus masa a k tomu nějaký salát. Po vydatné večeři šli oba spát, protože během 5 hodin znovu vstávali.
……..Ráno……………………..
Venku nebylo ani světlo a Shiro a Erza se vydali na cestu. Erza ze svým velkým vozíkem plných kufrů a Shiro, který nenesl nic kromě nějakých peněz. Šli městem a nikde ani živáčka a rovnou to vzali lesem kde je ještě spatřil Shen, který byl na stromě. ,, Hodně štěstí…… příteli." Řekl tiše Shen a sledoval jak se Erza se Shirem ztráceli víc a víc z dohledu až nakonec zmizely v husté ranní mlze.

Konec…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama