Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Fairy Tail kapitola č.18

6. srpna 2014 v 16:35 | Free a Frost |  Fairy Tail část.1

Kapitola 18: Dva přátelé, dva nepřátelé.

Shiro a Shen si hleděly do oči. Shen byl hodně naštvaný když se podíval po cechu a uviděl všechny v bezvědomí ležet na zemi, tedy doufal že jsou jen v bezvědomí. Jeho zornice mu s červenaly a podíval se na Shira.
Shiro se uchytl a velkou rychlostí zaútočil pěstí, Shen tvrdou ránu vykryl ale ucítil jak jeho rána byla myšlena vážně. Shen uskočil dozadu a jeho ruka byla pohmožděná. Shiro znovu zaútočil a Shen uhnul hlavou, ale jeho další rána byla ještě silnější než předešlá a jeho maska začala praskat. Úder Shira přitom strhl masku s Shenova obličeje. Shenovi oči po tomhle s černaly úplně až nešli vidět ani vzornice a vrhl se na Shira. Shen udeřil pěstí Shira do tváře, který vypadal na to, že ho síla útoku překvapila ale hned Shenovi ránu vrátil do obličeje. Chvíli si vyměňovali rány aniž by se někdo z nich kryl. Shiro byl dost zmlácený a Shen postupoval blíž k němu.
,,DRAGON FORCE!!" Zařval Shiro a Shen uviděl obrovskou masivní energii, Shirovy svaly se zvětšovaly a na jeho pažích se objevily šupiny.
,,Ted si můžeš uždíbnout kousek ty parchante!" Řekl Shiro a Shen se na něj vrhl Shiro jeho ránu zablokoval a máchnul pěstí, Shen úder zablokoval a vymrštil kop. Shiro ho opět zablokoval a vymrštil vlastní kop který Shen taky zablokoval. Tak si asi pět minut vyměňovali rány znovu až na to, že s jen dva údery trefily svůj cíl. Pak oba spadli na zem na nohy. Pak se s odhozené Shenovy masky začala vylézat temná energie, která mířila k Shenovy. Pak ho chytla a lezla do něj. Shiro to nechápal co se děje. Pak, ale Shenovy oči začaly rudě zářit a všude zněho šlehaly černé plameny. ,, Splinutí se Stínem." Řekl Shen dvojitým hlasem z čehož ten jeden hlas byl Shenův a druhý, který neznal. Shen náhle zmizel a byl hned za ním. ,,Idu si pro ten kousek!!!" Řekl Shenův dvojitý hlas. Shen vykopl Shira do vzduchu kde pořád Shen mizel a objevoval a dával rány Shirova. Většínu Shiro nevykril a ani téměř nepostřehl. ,, Stínový Úder!" Řekl Shen a začaly i samotné stíny mlátit Shira všude možně. ,,Vlna Stínu!!" A vlny zasáhly Shira, který letěl pak k zemi. ,,Stínové Divadlo!!" A stíny spoutaly Shira, který byl na zemi. Shiro který byl v Dragon Force řval a smál se Shenovi a vypadalo to jakoby toho mu moc neudělal. Pak Shen začal ve svých obou rukách dělat temnou kouli která se neustále zvětšovala. ,,Čistá Temnota!!" Řekl Shen vražedně a druhý hlas se smál štěstím a hodil obrovskou temnou kouli na Shira, který byl spoutaný. Ozval se mohutný vůbuch celým městem a chechovní budovy toho u moc nezbylo. Shiro byl trochu omráčený po uderu, ale objevil se u něj Shen a držel malou temnou kouli. ,,Temná Hmota!!" Řekl Shen dvojitým hlasem vražedně a zarval mu kouli do břicha. Ozval se opět další výbuch a pod Shirem se udělal menší kráter. Pak se z ničeho nic Shiro s chopil a dal velkou pěst nabitou bleskem Shenovy který odletěl na konec cechovní budovy.
,,Už mě nebaví se s tebou srát tak dlouho!" Řekl Shiro trochu zhmožděně a objevila se tak velká a silná magická energie že odpálila skoro celý cech. Shen se svým šíleným červeně zářícím pohledem stál na místě, Shiro byl obalený velkou masou magické energie .
,,True dragon Force!!!" Řekl Shiro naštvaně a zuřivě. Shirovy svaly se opět obrovsky zvětšily až vypadal jako menší Hulk.
Potom se na sebe Shiro a Shen vrhli a začal opět souboj pěstí kdy se nikdo nebránil a dával nejsilnější údery. Po dvou minutách pěstí s blesky a temnou energií padl Shen k zemi.
,,Takže vidíš jak to dopadlo i ty který si měl být nejsilnější si přede mnou padl!" Řekl Shiro naštvaně. Shen se zvednul a černé plameny přestávaly ze Shena plát a oči se vracely do normálu. Shiro vzal jeho ruku a jedním úderem mu jí zlomil tak, že kousek kosti vyšel ven z kůže. Shen opět padl k zemi s bolestivým řevem a měl už normální oči. Shiro ho potom kopl do žeber a několik jich zlomil.
,,Sráči!" Řekl Shiro a kopl znova další žebra praskla. ,,Skurvený slabochu!" Kopl znovu a znovu dokud Shen nebyl celý rozlámaný.
,,Teď to tu s tebou skončím." Řekl Shiro a pozdvihl ruku.
,,NEE!" Zařval ženský hlas.
Lucy povolala tři své duchy, ale Shiro je smetl jedním úderem. Lucy svázala Shirovy ruku svým bičem, ale Shiro svou obrovskou fyzickou silou ji snadno přitáhnul k sobě a úderem dlaně poslal Lucy k zemi jedním úderem.
,,Další postranná moucha." Řekl Shiro stále naštvaně.
,,Stůj!" Řekl hlas, který zněl Shirovy v hlavě i když odešel z cechu. Otočil se na hlas a u dveří stála udýchaná postava s červenými vlasy.
Shiro zaskřípal zubama jako kdyby chtěl něco zmírnit, ale stejně se na rudovlasou dívku vrhl z řevem a napnutými žíly. Dívka stála a pak uhnula těsně před ránou, který zničila velký dům.
I Shen, který upadal do bezvědomí si všiml že Shirovy rány jsou o hodně slabší než předtím.
Mohla snad za to dívka nebo limit Shirových sil?
Shiro se znovu napřáhl.
,,RAIRYU NO HOTENGEKI!" Zařval a vypustil obrovský blesk na dívku. Dívka stála na místě. Nepohla se a čekala. Shirovy napnuté žíly se patrně zmenšily avšak bylo vidět, že je pořád v běsnění. Blesk stále letěl i když to vypadalo jako kdyby se čas zpomalil tak pořád letěl ke svému cíly. Dívka dala ruce za záda a dívala se směrem k blížícímu útoku.
,,RAIRYU NO HOKEN!!!" Zařval Shiro a svými pěstmi udeřil do blesku letícího na dívku.

Shiro zastavil útok, ale Shiro se pořádně nadechl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama