Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Fairy Tail kapitola č.15

5. srpna 2014 v 11:20 | Free a Frost |  Fairy Tail část.1

Kapitola 15: Shen vs Ogre

Shen když se probudil tak byl ve zdi a byl udiven a nic si nepamatoval. Pomalu vylezl ze sutin ve zdi a jak se díval okolo tak všude byly zničené zdi a sem tam členové cechu Fairy Tail.
,,Hmmmm……….. uuuu už vím to Shiro sejmul mě do zdi a pak si nic nepamatuju, ale tohle musel udělat Shiro co mu zase přeskočilo ?" Pomyslel jsi Shen a už chtěl hledat Shira když v tom………
,, Aaaaaaaaaa mámu tu poslední a rozhodující zápas mezi Fairy Tail a Sejbrtůtem vítěz bere vše aaaaaaaaaaa do boje půjdou Ogre ze Sejbrtůtu a Shen z Fairy Tailu !!!!" Řval redaktor.
,,Doufám že to bude Cooooooooool !!!!" Řval nadšeně moderátor s týdeníku čaroděje.
,,No vypadá to že Shiro musí počkat." Řekl s klidem Shen a nasadil si kapuci a šel do arény.
,,Shiro co tě to zase popadlo." Řekl si Shen vnitře pro sebe.
Jak Shen vyšel ven tak dav vypukl jásotem a potleskem a Ogr ho už čekal uprostřed arény. Shen si s toho ale nedělal hlavu a šel s klidem dál.
,,Ogre je jedno s es Sebrtůtu tak uvidíme co nám ukáže a Shen s Fairy Tailu který se přidal nedávno do cechu a nikdo neví přesně co umí tak se necháme překvapit !!!!!" Řval redaktor.
,,Jo to ti ukážu. Hoďte mi mikrofon !!!!!!!" Řval Ogr a mikrofon mu hodily a pak začal zpívat no byl to spíše řev.
,,Jooooooo Sebrtůt je nejlepšíííííí aaaaa Sejbrtůt je nejlepší." Řval Ogre.
,,Hele na tohle nemám čas." Řekl Shen s klidem
,,Jooooo tak ty nemáš haaaa se mnou budeš mít času dost páč s tebou budu za chvíli hotoví!!!" Chvástal se Ogre a přitom rozbil mikrofon.
Pak, ale Ogre napřáhl ruku a zní mu vyletěla malá blesková koule která trefila Shena do obličeje, ale než se Shen s pamatoval tak Ogr ho praštil pěstí a Shen přitom vyletěl do vzduchu a Ogr skočil za ním. Shen ,ale stihl s pamatovat a napřáhl svou ruku. ,,Stínový blesk." A Shenova černá koule letěla na Ogra, který se vyhnul a oba spadly na zem.
,,No tak uvidíme jestli tento boj bude na dlouho." Říkal Shen s klidem a měl přitom zavřené oči.
,,Co si o mě myslíš ty zakuklenče…… že jsem slabý nebo co !!!!" Řval Ogr.
,,Ne jenom to uspěchám." Řekl Shen a pomalu otevíral oči. ,,Oči Stínu." A Shen měl v tu chvíli červené vzornice.
,,Hahahaha ty si myslíš že mě těma očičkama zastrašíš ?" Smál se Ogr.
,,Ne…… jenom umlčím tu tvoji hubu." Řekl Shen který byl náhle za Ogrem což Ogra udivilo.
,,Stínová pěst." Řekl Shen a udeřil Ogra do břicha ,který odletěl o něco dál.
,,Hmmmm neutečeš mi…. Stínové divadlo" Řekl s klidem Shen a náhle se všude začaly objevovat stínové chapadla která chytila a svázaly Ogra za letu.
,,Co to je kurvaaaaa!!!" Řval Ogr a přitom z něj začaly sršet blesky.
,,Tohle je tvůj konec." Řekl vážně Shen a povolal svoje dva meče a všude kolem něj se objevily černé plameny. ,,Stínová vlna." Řekl Shen a máchl svými dvěma meči a udělali se dvě obrovské černé vlny. S Ogra začalo jiskřit více blesků až se to proměnilo ve výbuch a zničil stínové divadlo a jen tak, tak se vyhnul stínovým vlnám a s blesky v pěstích běžel na Shena.
,,Sakra." Řekl Shen udiveně. ,,Stínová pěst." A Shen se rozběhl taky přímo na Ogra. Obě pěsti se srazily a tlačily na sebe ale Ogr Shena trochu přetahoval, ale pak se Shenovy změnily oči jeho levé oko s černalo ale vzornice byla stále červená. Poté začal Shen Ogra přetahovat a skončilo to výbuchem a oba odletěly. Shen neváhal a dupl do zemně a pak se všude kolem začaly objevovat černé koule ,které se vznášely všude ve vzduchu. ,,Stínová bouře!!!" Řekl temně Shen a skoulí se staly temné paprsky které mířily na Ogra a všude byly výbuchy. Shen poté povolal svoje meče a běžel na Ogra který byl kdesi ve zvířeném prachu.
,,Tamhle je. Tančící Stín." Řekl Shen vražedně a jeho pohyb byl dosti zvláštní.
Ogr mu uhýbal ,ale sám se divil proč mu způsobuje drobné rány když ho netrefil až potom si všiml že Shenův stín se hýbe podle něho ale celkem opožděně.
,,Takže proto." Usmál se Ogr a v jeho pěstí se objevily blesky a sejmul Shena přímo do břicha a vyhodilo ho do vzduchu kde ho pak neustále mlátil všude možně. Těch ran bylo nespočetně mnoho.
,,Oooooo tohle vypadá pro Shena velmi špatně !!!!! " Řval moderátor.
,,Je to Coooooooool !!!!" Řval redaktor s pankáčem.
,,AAAAAaaaaa teď tě dodělám." Řval Ogre a přitom napřáhl ruku a vyletěl z ní mohutný blesk, který zasáhl Shenovu hlavu a zničil mu tím kapuci, ale železná maska byla celkem nedotčena. Shen padal nehybně k zemí hlavou dolů a tohle viděla Lucy ,,Neee………. Sheneeeeeeeeeeeee !!!!!!" Křičela Lucy a přitom ji padaly slzy.
,,Kurva…….. cítím…… že mám…… asi zlomená žebra." Říkal si při pádu Shen. Pak uslyšel Lucy jak volá jeho jméno a Shen zaťal pěsti. ,,Takhle to ale nemůže skončit !!!!"A Shen spadl na zem, ale při dopadu se uvolnilo hodně temné magie a Shen pomalu vstal a všude byly černé plameny. Jak to uviděla Lucy tak přestala brečet a pousmála se.
,,Kurva jak je možné že ještě se dokážeš postavit heeeeeeeee !!!! " Řval Ogr.
Kolem Shena zmizely černé plameny i sám Shen. Poté se objevil za Ogrem a když viděl Ogr Shenovy oči tak se divil. Shen měl obě oči černé a vzornice červené. Ani ne během sekundy měl Shen v rukou svoje meče. ,,Tančící Stín" a začal sekat svými meči.
,,Ha už vím co to je takže už budu vědět co dělat." Pousmál se Ogr a úspěšně si celkem držel odstup.
,,Hmmm" Zamumlal Shen. ,,Stínový Úder" A s Shena vyšel jeho vlastní stín a začal utočit na Ogra, ale když se Ogr pokusil bránit tak stínem prošel ale stín mu dával údery. Pak se Shen objevil za Ogrovými zády a než se stihl otočit tak dostal po obličeji stínovou pěstí.
,,Stínové Divadlo" Řekl Shen temně a při letu ho opět svázaly stíny.
,,Ha s toho se dostanu lehce." Zasmál se Ogr a začal dělat blesky, ale nemohl to prolomit.
Shen dupl do země a začaly se objevovat stínové koule. ,,Stínová Bouře" Zakřičel Shen a koule které se proměnily na paprsky letěly na Ogra mezitím Shen vzal své meče. ,,Stínová Vlna." Řekl Shen a udělal i dvě vlny se stínovou boří letěly na chyceného Ogra. Ozvaly se obrovské výbuchy v aréně. Ogr celý zmožený sotva stál na nohou. ,,Stínový Blesk" Řekl Shen a koule trefila Ogrův obličej. Poté si Ogr všiml že Shen drží v ruce menši temnou kouli v ruce, ale nevypadalo to tak, že by ji chtěl hodit a přitom se díval že Shenův pohled, který byl plný hněvu.
,,Ted končíš" Řekl vražedně Shen.
,,Hmmmm nečekal jsem že mě tenhle zakuklenec porazí." Řekl si v duchu Ogr.
Shen se rozběhl a jak byl téměř u Ogra zařval ,,Temná Hmota!!!!!" a temnou kouli vrazil do Ogrového břicha. Ogr řval strašnou bolestí až se udělal temný vír který úplně odhodil Ogra do zdi. Zeď rupla, ale Ogr už nevstal.
,,Fairy Tail víteží celé tyto hryyyyy !!!!!" Řval moderátor.
,,Coooooollllll cooooooooolll!!!!" Řval redaktor.
Lucy rychle běžela k Shenovy a ostatní jásaly radostí.
,,Hmmmm tak to by bylo." Řekl s klidem Shen a vraceli se mu oči do normálu.
,,A teď musím vyřešit Shi……… uuuuuuuu co to…. moje tělo……..??" Shenovy se dostaly následky zranění a padl k zemi.
,,Sheneeeeee" Křičela Lucy když dorazila k Shenovy. ,,Si v pořádku??" Ptala se Lucy.
,,No jde to." Řekl s klidem Shen.
,,No to rozhodně ne si hodně zraněný" Řekla Lucy.
,,Lucy co udělal Shiro ?" Ptal se Shen.
,,Zaútočil na nás na všechny a pak odešel pryč."
,,Ach ten Shiro co tě zase tak nasralo že si tu musel všechny přizabít. Hmmm co se mu musí honit v jeho hlavě když tohle udělal……….." Říkal si v duchu Shen.
,,Pod Shene pomůžu ti půjdeme tě ošetřit." Řekla Lucy a šly k východu.
,,Ach Shiro co jsi to proved………….." Říkal se vzdechem Shen a s Lucy šel k východu.
Jak dorazily k východu tak vevnitř byl zbytek cechu, který se radoval, že vyhráli a plácali Shena po zádech.
,,Nech te ho…. Je na tom špatně !" Okřikla Lucy ostatní. Shen si toho ani nevšímal a přemítal se v myšlenkách o Shirovy. Jen si všiml toho jak vypadal Erzin obličej, který byl plný smutku pak jen viděl jak jedna slza ukápla s jejího obličeje. Pak ale Shena chytla velká bolest a svalil se na zem. Pak se Shen probudil až v nemocnici. Když se Shen zbudil tak byla noc a jak se Shen otočil tak v křesla byla Lucy, která spala. Shen se jen pousmál a všiml si že nemá masku. Shen se lekl a pak si všiml, že na stolku vedle něho. Shen ji vzal do ruky a díval se na ní. Pak mu začaly slzet oči. ,,Otče………….Nezvládl jsem to otče……….."
……..Shenovy vzpomínky………
,,No synku dám ti tuhle masku" Řekl Shenův otec.
,,Děkuju tati" Pousmál se malý Shen.
,,Tato maska ze železa zadržuje hodně magické energie která se dokáže uvolnit a jen tak tuhle masku něco nezničí, ale musíš mi něco slíbit Shene." Řekl otec.
,,A co mám slíbit tati ?" Řekl malý Shen zvědavě.
,,Tu sílu použiješ aby si zastavil svého nejlepšího přítele." Řekl otec vážně.
,,Ano tati slibuju ti, že to udělám." Řekl nadšeně Malý Shen.
…………………………………..
,,…………..Otče zatím jsem to nedokázal." Řekl Shen nešťastně a nasadil si masku na obličej a usnul.
……………………………..

Roky ubíhaly jako voda rok za rokem. Den za dnem. O Shirovy nebyly žádné správy celou dobu. V cechu bylo všechno v normálu. Hádky, bitky, ale i normální dny, ale i tak to bez Shira byla nuda. Jediná která byla neustále smutná byla Erza, ale nedávala to nějak moc najevo a o Shirovy moc mluvit nechtěla. Ach Shiro co zase vyvádíš…………………
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama