Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Dust to Dust Kapitola č.4

24. srpna 2014 v 23:12 | Frost |  Dust to Dust
Komentář: Tak anketa v Dust to Dust Kapitola č.3 rozhodla , že se hrdinové rozhodly zabít vojáky. Tak zde je pokračování.Rozhodli se že nemají na výběr než vojáky zabít. Shiro vyběhl z koupelny a probodl hrotem mačety hrdlo vojáka který následkem proříznutí krční tepny začal lapat po dechu a polykat množství své vlastní krve a k tomu se dusit.
,,Holy shit! What the fuck?!" zařval voják vedle něj a namířil na Shira. Shen několikrát vystřelil s pušky do vojáka. Na to že nikdy předtím neměl zbraň v ruce se to zdálo být snadné. Kulky dopadli do těla vojáka kde měl vestu ale jedná kulka ho trefila přesně mezi oči. Voják spadl na zem.
,,Contact!" zařval voják tmavé pleti.
,,How many?!" zařval další voják a přiběhl k vojákovi
,,Two, these fuckers are insane" řekl voják tmavé pleti
,,I will call for reinforcements." řekl voják
,,Got it." řekl voják tmavé pleti ,,Sleep with your eyes open Mothafucka!" zařval a vystřelil s brokovnice a trefil Shira do ramene pár broky. Shiro spadl na zem a zaupěl bolesti. Shen vystřelil dávku po vojákovy ale ten se stihl už skrýt. Shiro vztal a jako robot zkázy šel pomalu k rohu kde byl voják. Když znova vykoukla jeho brokovnice tak mu ji Shiro rychle chytil a zamířil dolů a voják vystřelil a brokovnice mu prostřelila koleno a voják se výkříkem sesunul k zemi. Shiro do něj začal mláti mačetou. Voják řval bolesti a jeho krev stříkala Shirovy po jeho obličeji a také oči. Stejně nepřestával. KDyž už se voják nehýbal a válel se v kalůži krve tak se Shiro podíval za roh. Stál tam voják který se na to vyděšeně díval.
,,Hunter two-one. Are you there? Over." řekl hlas ve vysílačce
,,Fuck!" zařval voják a namířil na Shira ale ten vojákovy usekl ruku kterou měl na zbrani a krev ostříkla zeď. Voják zařval bolesti a klekl na zem. Shiro zasunul mačetu do pouzdra a nabil brokovnici. Poté namířil na hlavu vojáka a stiskl spoušť. Rána s brokovnice vojákovy ustřelila hlavu. Bezvládné tělo spadlo na zem. Shira bolely ruce kvůli spětnému rázu. Nečekal že bude tak silný. Shen k němu přiběhl.
,,Dobrý?" zeptal se Shen a Shiro přikývl. Venku uslyšely dva hlasy.
,,Fuck. They are just kids" řekl voják venku.
,,Yeah but they are kicking our ass" řekl druhý voják.
,,I will fucking burn you for killing sarge!" řekl voják a vběhl do budovy.
,,Fuck! Tommy no!" řekl druhý a spustil se za ním. Shiro a Shen namířili na vojáky když kolem nich proběhla Mimi a sžduchla do nich a běžel směrem k východu kde šli vojáci.
,,Hey stop right there or i will shoot!" zařval voják ale Mimi se nezastavila ale žduchla vojáka tak že ho porazila. Voják si toho všiml a chytil jí tak aby pád byl na něj.
,,Everything will be allright young lady" řekl voják Mimi se na něj podívala. Voják se usmál a Mimi se vyděsila a začala řvát a plnou silou různě vrtět.
,,Wait! I wont hurt you!" řval voják aby ji uklidnil a Mimi zebrala nůž ,,Wait what the-....." voják nedokončil větu protože Mimi začala zběsile bodat do vojáka.
,,Fuck Bronson! Get the fuck away from him you crazy bitch!" řval voják a namířil na Mimi to už ale Shen trefil vojáka do nohy a Shiro pomocí výskoku zarazil Mačetu do jeho hlavy. Jeho oči šli v sloup a bily až bělmo. Shiro pomocí nohy vyndal mačetu z hlavy. Mimi stále bodala. Voják se už nehýbal. Všude byla krev a Voják měl rozbodaný krk, obličej, oči i tělo. Mimi zděšeně dýchala.
,,Všechno je v pořádku už jsou pryč." řekl Shiro a pohladil ji po rameně. Mimi ho objala.
,,Proč mě prostě nemůžou nechat na pokoji?!" řvala s pláčem Mimi.
,,Ted už jsou pryč. Klid" řekl potichu Shiro a vzal ji do náruče a posadil jí venku na slunce kde si k ní sedl.....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KIRAZook KIRAZook | E-mail | Web | 13. července 2018 v 20:33 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/>pregnancyplus.info</a>

2 Kuldani Kuldani | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 5:42 | Reagovat

Seal armpit brings discomfort, hurts when clicking. to Carry trip doctor should not. Seal under the muscle cavity may become cancer illness. However more often it is result regular use antiperspirants with aluminum, non-compliance conditions personal hygiene, increased sweating. Inflammation causes a close blouse, infected razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small hard lump under armpit</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting hot? This is the abscess that should should, then take antibiotics. initial stage cost solutions, antibacterial drugs. When the ailment is started, shown surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama