Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Černá čepel část 3.

13. srpna 2014 v 0:17 | Free |  Černá čepel

Den uběhl rychle. Většina lidí ho strávila doma. Kvůli obavám z velké bouřky, ale žádná nenastávala. Nespadla ani kapka deště a brzy na to nastala noc, ale byla to taková hodně temná noc. Jelikož přes ty mraky neprosvítil ani měsíc. V tu dobu už kráčel Osamu a Hikaru temnou nocí po městě.
,, Víš kde je ?" zeptal se Osamu.
,, Ano. Podle všeho už zabil dalšího člověka." opověděl Hikaru a přitom se díval na létající havrany, kteří létaly nad nimi. ,, Už se těším až zabiju tu zrůdu." řekl Osamu a lehce se pousmál………

V tu dobu Aimi ležela v posteli a četla si nějakou knížku. Pak náhle vstala a podívala se z okna.
,, Je tam úplná tma." řekla si Aimi pro sebe. Aimi se pak vydala do kuchyně, kde její matka si už připravovala věci na zítřejší oběd.
,, Aimi. Mohla by jsi prosím tě skočit pro něco do obchodu ? Jsem zapomněla něco koupit." řekla její matka.
,, Ovšem." řekla Aimi váhavě a šla se obléct. Za chvíli byla hotová a matka jí dala lísteček na kterém bylo napsané co má koupit.
,, A vezmi si pro jistotu deštík." řekla matka.
,, Ano !" řekla Aimi, která si obouvala boty a pak se vydala do temných města do obchodu. Aimi měla na sobě světle modré džínové kalhoty a bílí kabátek.
,, To je zvláštní. Vždyť už mělo dávno pršet." pomyslela si v duchu Aimi, když kráčela ulicemi……….

Mezitím Osamu a Hikaru dorazili na místo.
,, Tady někde je." řekl Hikaru a oba se podívaly do temné ulice. Jenom slyšeli něčí mlaskání a křupání kostí. Pak uviděli hýbající se stín.
,, Nazdar zrůdo." řekl jenom Osamu a začal kráčet do stínu. Náhle uslyšeli zařvání a ze stínu vyskočila podivná bytost. Měla rozšířená ústa a v nich dlouhé a početné zuby. Oči byly celé rudé. Pak bytost měla větší dlaně ve kterých byly velké drápy. Bytost byla celkem svalnatá, ale zbytek těla vypadal jak od člověka. Bytost skočila rovnou na Osamu. Osamu měl náhle ve své pravé ruce svou zasunutou černou katanu, kterou rychle vytasil a jeho černou čepelí sekl bytost do hrudi a tím ji i srazil k zemi. Bytost spadla na zem a zrány začala téct krev. Osamu dal svou katanu k zemu. Z jeho čepele stékala po kapkách krev k zemi.
,, Umíš mluvit zrůdo ?" zeptal se Osamu a začal pomalu přistupovat k bytosti.
,, Ahhh. Zasraný ničiteli. Řekni mi proč já musím umřít. Já jsem člověk." řekla bytost.
,, Nejsi žádný člověk. Si zrůda, která musí zabíjet lidi aby přežila." řekl Osamu.
,, Tak to ti nerad kazím myšlenku, ale ty zabijíš všechny. Nehledě na to co mají a kým jsou doopravdy. Tak kdo je tady zrůda heh ?" zeptala se bytost a postavila se. Osamu neváhal ani vteřinu a uštědřil několik rychlých seků do všech možných částech těla bytosti.
,, No řekni mi to no !" řekla bytost a vrhla se na Osamu. Osama vzal katana spodem a s velkou rychlostí usekl bytosti ruku. Pak s otočkou bytosti probodl hrudník.
,, Mysli si co chceš, ale já tak nevypadám." řekl Osamu.
,, Na vzhledu nezáleží. Hlavní je co máme uvnitř." zasmála se bytost. ,, Ale ty ještě nejsi plnohodnotný ničitel jak jsem slyšel. Jenom ten blonďák za tebou je opravdový ničitel." řekla bytost. To Osamu trochu zarazilo, ale nechtěl už slyšet ani slovo a tak vyndal meč z hrudi bytosti a pak sekl bytost do krku. Osamu zasáhnul obě krční tepny. Krev doslova vystříkla jako z fontány. Hodně krve dopadlo na obličej Osameho. Osamu sledoval jak bytost padá k zemi se svým typickým výrazem. Když bytost spadla na zem tak se začala měnit. Nakonec se bytost změnila v člověka.
,, Hah. Proč se ty zrůdy z mění na to. Co byly kdysi dávno. Ovšem když tohle uvidí lidé tak si myslí, že tu jenom někdo zabijí lidi na potkání." řekl pomalu Osamu. ,, Z toho si nic nedělej." řekl Hikaru a zadíval se na oblohu. Šlo vidět, že v mracích probíjí blesky.
,, Hmm. Něco se děje." řekl si v duchu Hikaru……….

Aimi se zrovna vracela z obchodu. Držela poloprázdnou tašku své pravé ruce a v levé držela zatažený deštník. Všimla si, že v obloze probíjí blesky.
,, To je zvláštní." divila se Aimi, když se podívala na oblohu. Když byla asi v půli cestu tam z nebes vyšlehl blesk, který dopadl těsně před Aimi. Při úderu do země to Aimi omráčilo a odhodilo. Aimi spadla nehybně na zem. Na místě dopadu blesku se udělal menší kráter. Z kráteru se začal pohybovat stín, který připomínal tvar ruky. Tento stín se plížil k Aimi. Stín se jí nakonec dotkl jejího těla. Pak jí celou pohltil a nakonec do ní stín jakoby vlezl………..


Ovšem tohle viděli tři bytosti, které byly na panelovém domě. Jedna z nich čuchala něco ve větru.
,, Přišlo to. Je tak jak jsme očekávali." řekla bytost uprostřed.
,, Sežerte toho nového." řekl hlas za nimi. Tři bytosti se otočily za hlasem.
,, A hele spasitel." řekla prostřední bytost.
,, Je potřeba toho nového zabít." řekl postava za nimi.
,, Neboj se spasiteli. O to se postaráme." řekla prostřední bytost.
,, To doufám. Jinak bude o problém víc." řekla postava za nimi a na zádech mu vyrostly černá péřová křídla a pak odletěl pryč.
,, Jdeme !" řekla prostřední bytost a skočily dolů z panelového domu………….
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama