Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Co ze mě můžete čekat

23. července 2014 v 1:38 | Frost |  Tvorba od Frosta
YO! Jsem další spoluautor tohohle blogu a musím se přiznat že ten méně spolehlivý. Píšu hlavně Romanci (zní dívně co?) Každopádně Romanci která je ve většině případů M rated. Co to znamená? No že se často oběvují u mě Lemony což má být podrobnější popis sexuálních scén, druhý důvod je slovník. Mé prosté a chudé postavičky jsou inspirovany mangou a anime a podobnýma sračkama. Možná bych se měl zmínit že kromě Romance píši také často komedii ale jednou za půl roku se můžete dočkat něčeho co pujde úplně mimo normálních žánrů které píšu.

Můžu také říct něco o sobě. Co mám ale říct? Jsem nejlepší kámoš Freeho a osobně si i myslím že ten lepší ale tohle stranou ten druhej je taky super čípek. Mám strašně rád humor afroameričanů, poslouchám někdy rap a hip hop (mnohdy Gangsta). Jsem člověk který se snaží nehrabat příliš dlouho ve sračkách a radši si užije tu zábavu kterou mu ta věc dáva. Možná ještě jedna poznámečka by stála za řeč. Jsem Shit. Ano Shit na češtinku a páč je mi můj rodný jazyk tak trochu u řiti protože si myslím že nakonec ho potřebovat nebudu. Ani v budoucím povolání. Moje čeština je hodně slangová a je tam hodně nářečí, ale budu se snažit psát tak aby jste některé věci dokázaly pochopit.

See ya later!

Moje větší a menší díla na kterých pracuju:

Aktuální stav povídky: Píše se a vydává na blog
Aktuální počet vydaných kapitol: 7

Aktuální stav povídky: Píše se a vydává na blog
Aktuální počet vydaných kapitol: 4
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 paralelnisvet paralelnisvet | 14. září 2015 v 22:20 | Reagovat

*to jsem teprve pochopila že píšu odpověď pod špatného autora :D* omlouvám se za zmatení a díky za pochopení, že jsem to nepochopila? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama