Bez temnoty. Není úsvitu. A bez světla. Není života.

Červenec 2014

Představení povídky Fairy Tail část.1

23. července 2014 v 2:07 | Free a Frost |  Společné kratší díla a povídky Freeho a Frosta
Aktuální stav povídky: Dokončeno
Aktuální počet vydaných kapitol: 21

Tato povídka se jménem Fairy Tail byl náš první společný nápad. Vymysleli jsme to dříve, než jsme každý začal psát sám. Ovšem jak to bývá u prvních děl zvykem tak nejsou moc originální a ani nějak moc dobře spracovaná. Hodně jsme se ispirovali od anime Fairy Tail. No inspirovali spíš jsme ho celé vzaly a přeměnily k obrazu svému a to celkem doslova. Ano sice základní postavy jako Natsu, Erza, Lucy atd. Tak ty zůstávájí a chovají se stejně. Akorát, že jsme přidaly dvě své vlastní postavy, které převrátí příběh od originálu. Tyto postavy se jmenují Shiro a Shen, kteří se připojí k cechu Fairy Tail a budou prožívat všemožné dobrodržství. Shiro je mohutný svalouš s velkou silou, kterou má hlavně z toho, že je drakobíjec blesku a částečně ohně. On je hlavní bavič a ukecanec. Shen je o něco menší, ale on je takový tajemnější a tišší, než ostatní. Jeho síla spočívá ve stínech, jelikož Shen je stínový mág, který jako jeden z mála má dobré srdce.
Kategorie: Svět Fairy Tail, komedie, romance, lemon, akční.

Co od nás obou můžete čekat ??

23. července 2014 v 1:43 | Free a Frost |  Společná tvorba od Freeho a Frosta
-Jelikož spolupracujeme a píšeme spolu tak s toho vznikají všeliká díla od akčních prvků po šílené komedie. Oba nejsme nějak dobří češtináři, ale snažíme se na to dbát, aby tam bylo co nejméně pravopisných chyb.
-Co se týče našich žánrů u společných děl. Tak jsou různorodá a většinou se snažíme smíchat všechny prvky dohromady takže havně čekejte prvky komedie, romance ( někdy i je to více teda než jen to), akční, fantazi, nadpřirozeno. Tyhle prvky najdete u většiny našich společných děl. Ovšem i nadále píšeme vše v duchu mangy.
-Hodně jsme aji slyšeli, že psát ve dvou se nedá. Takže my jsme živý důkaz, že to možné je !

Naše společné, velké a menší projekty:

Aktuální stav povídky: Dokončeno
Aktuální počet vydaných kapitol: 21

Aktuální stav povídky: Píše se a vydává na blog
Aktuální počet vydaných kapitol: 15
Aktuální počet vydaných příběhů o minulosti hrdinů: 4

Co ze mě můžete čekat

23. července 2014 v 1:38 | Frost |  Tvorba od Frosta
YO! Jsem další spoluautor tohohle blogu a musím se přiznat že ten méně spolehlivý. Píšu hlavně Romanci (zní dívně co?) Každopádně Romanci která je ve většině případů M rated. Co to znamená? No že se často oběvují u mě Lemony což má být podrobnější popis sexuálních scén, druhý důvod je slovník. Mé prosté a chudé postavičky jsou inspirovany mangou a anime a podobnýma sračkama. Možná bych se měl zmínit že kromě Romance píši také často komedii ale jednou za půl roku se můžete dočkat něčeho co pujde úplně mimo normálních žánrů které píšu.

Můžu také říct něco o sobě. Co mám ale říct? Jsem nejlepší kámoš Freeho a osobně si i myslím že ten lepší ale tohle stranou ten druhej je taky super čípek. Mám strašně rád humor afroameričanů, poslouchám někdy rap a hip hop (mnohdy Gangsta). Jsem člověk který se snaží nehrabat příliš dlouho ve sračkách a radši si užije tu zábavu kterou mu ta věc dáva. Možná ještě jedna poznámečka by stála za řeč. Jsem Shit. Ano Shit na češtinku a páč je mi můj rodný jazyk tak trochu u řiti protože si myslím že nakonec ho potřebovat nebudu. Ani v budoucím povolání. Moje čeština je hodně slangová a je tam hodně nářečí, ale budu se snažit psát tak aby jste některé věci dokázaly pochopit.

See ya later!

Moje větší a menší díla na kterých pracuju:

Aktuální stav povídky: Píše se a vydává na blog
Aktuální počet vydaných kapitol: 7

Aktuální stav povídky: Píše se a vydává na blog
Aktuální počet vydaných kapitol: 4

Představení povídky Válka ras

23. července 2014 v 1:17 | Free |  Freeho kratší díla a povídky
Aktuální stav povídky: Pozastaveno
Aktuální počet vydaných kapitol: 5

Povídka Válka ras se odehrává ve vzdálené budoucnoti. Ovšem zároveň budoucnosti světa fantazy. Vše se odehrává na planetě Zemi. Avšak lidstvu hrozí vyhubení kvůli svému odvěkému nepříteli. Tento nepřítel známí hlavně tím, že má zelenou kůži. Ano jsou to orkové, kteří už vedli války s lidskou rasou už od dob kamenných. Ale jak čas letěl. Tak si vyvinuli zbrusu nové technologie a možnosti. Ale taky lidstvo začalo postupem času prohrávat. Lidstvo nedokázalo porážet neustále se valící masy orkských hord. Magie se v této době už dávno nepoužívá, jelikož se na ní zapomělo, ale i tak zůstává hodně tajemstí. Jako mezi poslední spory, které dohnaly lidstvo skoro ke konci sil byla jaderná válka, která skončila katastrofáně pro planetu Zemi. Díky ní je teď zem hodně poničená a místa možné k životu je čím dál míň. Dva hrdinové se jmény Markus a Tobias, kteří patří k elitní jednotce musí plnit všemožné úkoly a mise, které určí ve finále další kroky slábnoucího lidstva......
Kategorie: SCI-FI, fantazi, akční, drama, komedie, nadpřirozeno.


Představení povídky Černá čepel

22. července 2014 v 21:28 | Free |  Freeho kratší díla a povídky
Aktuální stav povídky: Dokončeno
Aktuální počet vydaných kapitol: 11

Povídka Černá čepel se odehrává v současné době v jednom temném městě, kde se hlavně sehrává osud tří postav. Chlapíky Osamu, Hikaru a dívkou Aimi, kterou Osamu zachránil před znásilněním. Osamu je chlapík, který si nevšímá lidí a je veterán v zabíjení. Při zabíjení neprožívá nějak emoce. Zabíjí chladně a brutálně. Má jen jednu úchylku a tou je, že rád vidí pořádně krvácet nepřátele. Osamu je zároveň takzvaný Ničitel, který má za úkol čistit svět od všelijakých příšer až po padlé anděli. Zároveň bojuje sám se sebou jelikož se ztrácí ve své minulosti na, kterou si snaží marně vzpomenout. Osamu přišel úplně o všechno akorát má svého nejlepšího přítele Hikaru, který taky přišel o vše a taky patří k tazvaným Ničitelům. Hikaru je sice taky celkem chladný a nemylostrdný v boji, ale boj mu nic nedává a neportpí si na tom, aby nepřítel nějak extra krvácel, nebo trpěl. Oni dva společně se snaží splnit úkol, který jim byl dán od samotných andělů. A to je pozabíjet lidi, kteří se za noci mění v hrůzostrašná mostra. Ovšem hrdinové se pohybují na hranicích zákona jelikož obyčejní lidé o mostrech nevědí a když monstrum umře tak se vrátí do lidské podoby. Ovšem všechno se změní, když podkají dívku jménem Aimi, která se původně nechtěla zatahovat do jejich úkolu.

Kategorie: Současnost, temné fantazi, drama, akční, romance, nadpřirozeno.


Co ode mě můžete čekat ? (Free)

22. července 2014 v 19:41 | Free |  Tvorba od Freeho
Jsem jeden z autorů této stránky a než se třeba vydáte hledat nějaké povídky tak vám chci ještě tak říct co ode mě můžete očekávat.
- Nejsem nějak rychlí písař a mám toho více rozdělané a ne vždy mám náludu psát tentýž žánr takže pokud by jste byly až moc nedočkavý na pokračování tak mějtě prosím maximální strpení
- Nejsem ani nějaký expert přes češtinu, takže u mě počítejte s pravopisnými chybami. Vím je to ostuda, že neovládám nějak svůj rodný jazyk, ale při psaní svých děl se většinou snažím na maximum. A navíc mi k tomu nepomáhá ani to, že mám dyslexii a dysgrafii. :( Ale budu se vždy snažit mít těch chyb co nejméně :)
- Dále se omlouvám za svůj zlozvik, který mám při psaní a to je, že po každé přímé řeči začínám velkým písmem. Sám nevím proč to dělám. Jenom asi mám jediný důvod a to je, že se mi to zdá asi pak přehlednější.
- Co se týče typu žánrů mých děl tak ty jsou hlavně: fantazi, SCI-FI, akční, drama, pochmurné až temné, romance a komedie.
- A ještě jeden detail že píšu v duchu stylu mangy

Co dál. Jsem zároveň nejlepší přítel Frosta. Sice si myslí, že je lepší jak já, ale to neberu jelikož každý je dobrý v jiných prvcích žánřů. On je hlavně na komedie a romanci a já jsem spíše na to vážnější temá a akční scény. Taky tehdy jsme se rozhodly spolupracovat a vytvořit vlastní díla. A samozřejmě se znám dobře i s Kirou.

- Pokud mě chcete kontaktovat, tak mi napište na tento email - Free.blog@seznam.cz

Velké a menší projekty, které píšu:
Aktuální stav povídky: Píše se a vydává na blog
Aktuální počet vydaných kapitol: Úvod + 29 kapitol
Aktuální počet vydaných popisů hrdinů, příběhů, magických předmětů: 20

Aktuální stav povídky: Dokončeno
Aktuální počet vydaných kapitol: 11

Aktuální stav povídky: Pozastaveno
Aktuální počet vydaných kapitol: 5

Aktuální stav povídky: Pozastaveno
Aktuální počet vydaných kapitol: 3

Aktuální stav povídky: Píše se a vydává na blog
Aktuální počet vydaných kapitol: 5